Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti milyen tortát csináltatok...

Ti milyen tortát csináltatok 1. szülinapra?

Figyelt kérdés
Olyat ami igazából a tiétek, finom és adtatok neki belőle egy kicsit vagy ehetetlen mindenmentes?

2018. jún. 7. 06:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

[link]


Ezen a linken a 3.tortát. gesztenyés.

Natur gesztenyébol, tönkölyliszttel, ha jol emlékszem szójatejjel

2018. jún. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

A gyermekem imádta

1-es voltam

2018. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Sima egyszerű cukrászdai torta volt,evett belőle. Sem akkor sem most nem allergiás semmire. A mindenmentes szerintem is ehetetlen.
2018. jún. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Én is rendeltem cukrazdabol banános tortát. Kicsit evett belőle,a többit mi ettuk
2018. jún. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Otthon sütöttem gyümölcstortát tejszínhabbal, nem lett semmi9 baja tőle. De babának semmiképpen nem adnék tönkölylisztes, szójás vacakot.
2018. jún. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Barackos túrótortát, babapiskótás alappal.

Egy falatot sem evett belőle a fiam, megkóstolta de nem ízlett neki. Minden hozzávaló be volt már vezetve.

2018. jún. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat!
2018. jún. 7. 07:26
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
A szójával és a t.k. lisztekkel többet ártotok neki, mintha sima cukros-tojásos piskótát adnátok, nem kész még a gyomruk ezekre.
2018. jún. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tej és tojásmentes tortát csináltam (kakaósat na meg cukrosat, a cukor miatt volt is gond, mert nem 2 falatot evett - utólag kiderült, nem reflux miatt volt gond a gyümi, fruktóz felszìvódási zavara van) de tejallergiás és a tojást nem vezettem be, pontosabban a tojássárgája is hasfájást okozott. (Végül arra is allergiás lett)

A kicsi 11 hónapos, és tej-tojás-cukormentes torta a terv, mivel a nagyobb is fog enni belőle. Fruktózosok, tejallergia is közös bennük, tojást meg csak a terhelés után akarom bevezetni, ami 2 hét múlva lesz.


Bevallom, normális esetben biztos nem adnék mindenmenteset. Talán a nagyon tejszìnes cukrászdaitól tartanék egyedül. Valami gyümölcsös lenne talán.


Amúgy nem ehetetlen a mindenmentes.

2018. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meggyes joghurttortát
2018. jún. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!