Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy közel 5 éves kisfiúnak...

Egy közel 5 éves kisfiúnak elég 2 db főtt krumpli vacsorára?

Figyelt kérdés

Van egy netes anyuka, nagyon próbál sikeres influ lenni, de azon kívűl, hogy a gyerekeit mutogatja sok minden mást nem tud felmutatni. 2x már tetszelgett az egyedülálló szülő szerepében, de egyik napról a másikra mégis férjhez ment.

Kétségbeesetten próbál népszerű lenni és ezért felült a vegán vonatra is.

A nagyobbik gyerek vacsorája főtt krumpli magában, néha uborka tésztával, buláta vagy avokádó.

Ez fedezi a gyerek napi energia szükségletét?



2021. márc. 3. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Biztos lehetsz benne, hogy egy 5 éves gyerek kinyitja a száját, ha valami nem ég neki...Ajjaj, de még mennyire és olyat se tudsz letuszkolni a torkán amit nem szeret. ;)

(5 éves lányom, ha két falat csupasz kenyeret eszik vacsorára, már sokat evett. Pedig gondolhatod, hogy nem csak pucér kenyer van otthon)

2021. márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*elég
2021. márc. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nos, neha nekem is elég ennyi vacsorára, pedig 40 evvel vagyok idősebb az említett gyereknél. Mindenképp bele kell kötni valamibe?
2021. márc. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm összetenné a kezét ha a gyereke ennyiféle zöldséget megenne. Most épp kb csak tésztát és répát eszik.


Az influenszerekből meg simán kinézem, hogy lekapcsolja a kamerát és odatolja a gyereknek a csirkét túrórudival.

2021. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy utolsó írja. Kamera ki, mehet a rendes vacsi.



Viszont a főttkrumplival nem túl nagy influencer. Neki fancy kaját kellene az asztalra tennie, hogy masokat "inspiráljon" (kétségbe ejtsen, hogy ők nem olyan jó szülők).

2021. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a mennyiséget nézve kb. igen, ha az én öt évesem betolna két egész fôtt krumplit, akkor a többi fogásból legfeljebb csipegetne. Egy ilyen kis gyerek nem eszik egyszerre olyan sokat.


Amúgy nem kell, hogy a vacsora fedezze az egész napi energiaszükségletet. Gondolom kap reggelit, ebédet, uzsonnát is.

2021. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tegnapi vacsora repa volt, ket szelet uborka, afonya meg vmi kis tejfol. Ez nem laktato.
2021. ápr. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
45%
Szerintem nem elég. Nem a mennyiség, hanem az a probléma, hogy a krumpli csak üres kalória.
2021. ápr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!