Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Főtt burgonya+reszelt alma+fél...

Főtt burgonya+reszelt alma+fél reszelt baba keksz. Ez így mehet együtt vagy a krumpli és a baba keksz együtt túlságosan sűríti az ételt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ezek az ételek önmagukban mennyire fogják meg a hasát, nálunk egy szorulást csinálna a gyereknél.
2019. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, csakhát nem adhatok neki mindenhez sütőtököt, de még csak azt vezettem be ami nem fogja meg. Most a burgonyát, ezután fogom az őszibarackot. Csak eddig szinte mindenhez sütőtököt raktam pont a szorulás elkerülése végett de így számára minden egyízű lesz(szerintem) Ezért próbálok kitalálni mást, csak bizonytalan vagyok...
2019. febr. 8. 10:31
 3/7 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Felesleges a krumpli mellé a keksz.
2019. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
sütőtökkel vigyázz mert sárga lesz a baba, ha túl sokat kap. nem emlékszem de mintha nem szabadott volna neki túl gyakran adni.-heti egyszer talán.
2019. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Én arra mindig figyeltem, hogy olyanokat csináljak, amit magam is megennék.

Esetleg édesburgonya?

Vagy répa édesköménnyel?

2019. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy érzi az ízeket, mint te, úgyhogy nyugodtan adhatsz neki sok sütőtököt, én nem tudok ilyen korlátozástol, hogy nem szabadna sokat, zabáltuk is a sütőtököt mindketten, ami hasonló a répa, édesburgonya, szintén jó babáknak, a burgonya megfogta a hasát nálunk.
2019. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát a főtt krumpli babakeksszel elég moslék, már bocs. Egyáltalán milyen babakekszet adsz? Mert amiért rá van írva, hogy Baby, attól tele van cukorral meg pálmaolajjal....

Sütőtököt meg kekszet biztos nem adnék mindig, mert csak az édes ételeket fogja megenni. A főtt, vagy akár héjában sütött krumplit én anyatejjel, vagy tápszerrel turmixolnám össze, hogy egy lágy krumplipürét kapjak, azt biztos, hogy szívesen megeszik a babák. Én a főtt répát is anyatejjel, vagy tápszerrel turmixoltam, imádták a gyerekek.

2019. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!