Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Másnál is volt ilyen,egyáltalá...

Másnál is volt ilyen,egyáltalán normális ez?Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Lányom most töltötte be a hatot,nagyon vékonyka,alacsony volt eddig is,de mivel én,és a párom is,ezért az orvos szerint is, ez teljesen normális.Utóbbi idokben azt vettem észre,hogy kevesebbet eszik a kelleténél,néha a kedvenc életeit sütöm,fozom.(Pl.Palacsinta,egyéb sütemények)De,néha ezeket meg sem eszi,otthagyja egy falat nélkül.Ez ebben a korban normális,Vagy valami probléma van a táplálkozással?

2021. máj. 9. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Ne legyél paramama
2021. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Folyamatosan változik az ízlésük.

Legnagyobb lányomnak a rántott hús a mindene. Aki amúgy fényevő volt kiskorában,most 6 éves ő is. Van mikor be van zsongva, aztán megeszik 1 darabot, máskor meg egész nap más sem csinál csak rohangál a rántott hússal..


Te se kívánod mindig a kedvenc dolgaid.


Én nem aggódnék ha nem eszi meg a sütikéét, meg a palát..

Akkor aggódnék ha semmi normális ételt nem akarna enni, beteg lenne.

2021. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugtattál,csak mint írtam kevesebbet fogyaszt rendes ételekbol is,ezért is aggódtam
2021. máj. 9. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Foga nem jön? Nem cserélődik? Lányomnak pl most bújik az egyik örlő felül.
2021. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Volt egy ilyen lány kiskoromban az ismeretségi körömben, neki sajnos étkezési zavara lett.


Nagyon erőltették, hogy egyen, és mikor náluk ebédeltem, megkérdeztem miért nem eszik, és azt mondta hogy rossz érzés ha van valami a gyomrában, mintha kő húzná le, sírt is sokat az evés miatti harcon.


Szerintem nem kell ezzel piszkálni, mert csak rosszabb lesz.

2021. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Èn vèrszegény voltam ennyi idősen, azért nem volt étvágyam. Béres cseppet kellett szednem.
2021. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!