Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki mit ad reggelire a babanak?...

Ki mit ad reggelire a babanak? Illetve ha 3 etkezes ki van valtva akkor melyik etkezesre mit adtok neki?

Figyelt kérdés
7 honapos babarol van szo jelen esetben. Vagy eroltetnetek a tapszert tovabbra is?

2021. júl. 13. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 10 hónapos, még most is reggelire tápszert kap. Tízórai és uzsonna joghurt, gyümölcs, ilyesmi. Ebédel rendes ételt, de kér még utána tápszert is, attól függ a mennyiség, hogy mennyit ebédelt. Vacsorázik szendvicset, virslit stb, de elalvás előtt iszik 250 ml tápszert.

500 ml tejalapú étkezés legyen meg egy nap, az a lényeg, de ebbe beleszámít a joghurt, tejpép, sajt stb.

2021. júl. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

7 hónaposan még nem volt kiváltva a reggeli, olyan 8-9 hónaposan lett. Tojássárgájából csináltam rántottát, meg gyümiket evett leginkább, néha pirítóst. De nálunk sokáig nem akart mást csak gyümölcsöt.

Most 14 hónapos és átsütött tükörtojást reggelizik sajttal, uborkával, pirítóssal.

2021. júl. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tápszer mehet még nyugodtan.
2021. júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen még tápszereztem.
2021. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos kora körül a lányom úgy döntött, hogy nem issza meg a tápszert, hiába kínáltam. Ezért egy darabig tápszerrel készített gabonapépet adtam neki reggelire, azt szerette. Picit később, talán 10 hónaposan kezdte el ugyanazt a reggelit megenni, amit én is ettem.

Amikor 3 étkezése ki volt váltva akkor kb ilyen volt a menü:

Gabonás kása reggelire, tízóraira tápszer, ebédre hús zöldségekkel, körettel, uzsonna gyümölcs, joghurt, vacsora tápszer plusz kenyérfalatkák sajttal

2021. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos 2szer hajlando tapszert enni de a delutanit igyse mindig
2021. júl. 13. 09:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggelire és vacsorára tápszert kap. Tízóraira általában 2 féle gyümölcsöt eszik, ebédre máj/hal/husi zöldségekkel/rizzsel/gluténtartalmú gabonával, uzsonnára mindig tejpépet kap (ha ebédre nem gluténtartalmút kapott, akkor itt kapja). Ez nekünk így nagyon bevált. Éjszaka egyszer kér még tápszert.
2021. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!