Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 éves gyereknek mit lehet...

1 éves gyereknek mit lehet adni reggelire, ebédre? Ilyen korú gyerek szervezetének melyik egészségesebb: üveges bébiétel, vagy a felnőtteknek készített étel?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt olvasom, hogy mit nem szabad adni ( felvágott, virsli stb.), de akkor mit ehet?
2018. dec. 22. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém köpi ki a tejpépeket és bébi ételeket. Azt eszi amit főzök arra figyelek hogy kevésbé sósan fűszeresen kapja az ételt. Ő bizony eszik virslit, felvágottakat stb.
2018. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nincs még 11 hós kisfiam, de eszik vislit, felvágottat, sőt tömi magába :) Üvegeset, gyümölcsöt nem szereti. Tápszeren kívül azt eszi, amit mi is. Eddig mit evett az 1 éves? :0
2018. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*virslit
2018. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Az enyem 9 honapos lesz es o is eszi a kolyokvirslit. Nem nagyon szereti a bebi eteleket. O is azt eszi amit en fozok, persze neki nem olyan sosan stb... Reggelire eszik meg vajas kalacsot, hazi majkremes kenyeret, vajas kenyer, joghurtok... Semmi baja nem lesz tole.
2018. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
11 hónapos kora óta teljesen ugyanazt eszi, amit mi.
2018. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reggel tejital mellé kap kis szendvicskatonákat.Magunk csinálunk pld májkrémet,így nincs benne tartósítószer és nem fűszerezzük agyon őket simán eszi,szereti.

Vagy sajt+ valamilyen zöldséget kiflivel.

Szokunk csinálni zöldségkrémeket is azt is nagyon szereti.

Felvágottat,virslit nem kapott még valószínűleg nem is fog mostanában.

2018. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem akartam virslit adni neki, de annyira válogatós, hogy örülök ha megeszik valamit. Természetesen felvágottat is, igazából semmi baja nem lesz tőle (már 2 éves, de 1 évesen is adtam neki). Az üveges bébiételt soha nem ette meg, nem tudom hány üveggel dobtam ki, de rengeteget.
2018. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!