Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Most akkor hogyan tovább?

Most akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kislányom fel éves, 3 hete kezdtük a hozzataplalast, tápszeres, 2.5 hónapos kora óta, a napokban eljutottunk oda hogy az uzsonna ki van váltva. Általában én főzök neki, mert rettenetesen refluxos, és tejerzekeny, megmondom őszintén, nem szoktam mérni mennyit eszik, de szemmel láthatóan sokat, legalább egy bébi etelnyi üveget, illetve már napok óta nem kér rá tápszert, csak a következő kajára 3 órával később jelentkezik. Jövőheten vezessek be egy másik étkezést is, mondjuk tízórainal is kostoltassam, vagy így hogy ilyen hamar sikerült most pár hétig maradjunk így? Gyümölcsöt még nem adtam neki, mert annyira refluxos hogy megfullad a savtol amit egyszer az alma okozott neki. Szóval szívesen veszem a tanácsokat is, hogy refluxos babának mit adhatok mondjuk gyümölcsöt ami garantáltan nem bántja a hasát. Vagy a tej érzékenysége miatt valami édesebb dolgot.
2021. szept. 14. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne siess. Egyenlőre bőven elég az uzsi, aztán majd a tízórai, utána az ebéd, és a reggeli esti tápszer maradjon utoljára. Nekünk a sinlac be valt tejallergia miatt írta fel a doki mindig, babának ízlett, olcsó és egyszerű elkészíteni. Gyümölcsöt is lehet bele tenni, de önmagában is jó. Lányom most is azt eszi vacsira magában, plusz utána junior ital. Receptre azt hiszem 400 Ft egy doboz amiben 2 csomag van.
2021. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok, a sinlac édes ízű egyébként, még a zero is édes ízű véleményem szerint
2021. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!