Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Véleményeteket kérném! Már...

Véleményeteket kérném! Már evett almát,barackot,sütőtököt és répát.Melyikkelbfolytassam?

Figyelt kérdés

Szeretném a szilvát bevezetni délelőtt viszont délután is adnék neki valamit.

A sütőtökre gondoltam mivel azt már evett.

Adhatom így neki?

A burgonyát hogyan készítettétek el a babátoknak?


2021. okt. 5. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, simán adhatod így 😊


Én a burgonyát (simát és édeset is) kicsi maradék fagyasztott anyatejjel "hígítottam" (simán nem tetszett neki valamiért elsőre🤷‍♀️) , illetve pl húslevesben főtt krumplit a húslevessel kutyultam, összepürésítettem és ennyi.

2021. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

4.5 hónapos a fiam.

Így is lehet husilevessel pürésített krumplit répát adni?

A répa nagyon nem jön be Neki?

Hogyan tudnék vele olyat megszerettetni amit nem akar megenni?Térjek rá később vissza vagy legyek kitartó?

Köszönöm a válaszod 😘

2021. okt. 5. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy később visszatérni jobb. Pl az enyém az almát rohadtul nem szerette, rendesen grimaszolt, oklendezett.

Vártam egy hónapot, ismét adtam, akkor már elfogadta.


De persze lehet kitartónak is lenni, nem minden baba egyforma, lehet második vagy harmadik kóstolásra már izleni fog neki.


Szerintem már adhatsz neki levessel egyébként, óvatosan és aznap más új íz ne legyen, a leves se legyen túl fűszeres.


Én a krumplit először magában próbáltam, majd anyatejjel de harmadik alkalomra már nem volt tej, szóval azért kapott levest, de semmi gond nem lett belőle. Kb egy kis szem krumpli hoz adtam 3-4 teáskanál levest emlékeim szerint 😃 Enyém 6 hónapos volt ugyan, de 5 hónaposan kezdtünk enni.

2021. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!