Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálásnál nyálka...

Hozzátáplálásnál nyálka csíkok a székletben?

Figyelt kérdés
Almával kezdtük a hozzátáplálást, viszont éjszaka észrevettem, hogy a rendes sárga, krémes színű székletben nyálka csíkok vannak…ez normális lehet, vagy annak a jele, hogy nem tudja megemészteni?

máj. 19. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt jelenti.

Milyen idős?

máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem 1-2 hónap múlva próbálkozom vele újra! Védőnő tanácsára próbáltam meg, de akkor ezek szerint még nem bírja a pocakja…

3hó+12 napos

máj. 19. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Jó, hogy belátod. Ha már az előző kérdésednél több oldalon keresztül ezt mondtuk...
máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy ezzel kapcsolatban én ide nem is tettem föl kérdést…
máj. 19. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:
máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érett meg rá azt jeleni. Nálunk 4 hónaposan akarta gyerekorvos. Én nem adtam neki. Vártam. 6 hónapos kora előtt kb egy héttel adtam neki. Na nem tudta megemészteni. Vártam ismét és nem is akarta amúgy a kaját totál elutasító volt. 6,5 hónaposan kezdtük el végül akkor érdekelte meg már meg tudta emészteni a kaját.
máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt nagyon elszùrtad. Természetesen mèg nem elèg èrett a hozzàtàplàlasra. Meg 2 ès fèl hònapot vàrj.
máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!