Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor és hogyan kezditek adni...

Mikor és hogyan kezditek adni a tejet a babanak?

Figyelt kérdés
Illetve cumisuvegbol? Kozeledik sz egy ev ... csak este fogadja el a cumisuveget... ilyenkor hogy adtok neki? vagy itatopoharbol? estenkent csak 210 tapszert eszik igyis.Ki hogy csinalta?

2021. nov. 4. 06:11
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Sima tehéntejet nem kell adni neki 3 éves kor alatt nem ajánlott. Tejtermék mehet. A fiam nem kap bár ő még anyatejes,nappal 2x meg éjjel iszsz.szoptatom. Babának való tejitalt adj ha a tápszer nem kell neki de míg nem eszik rendes kaját addig a tápszert kellene adni neki. A fiam étel mellé vizet iszik szívószálas kulacsból,a cumisüveget nem is ismeri. Neki 3 étkezés van kiváltva,a többi anyatej. A gyermekednek mennyi étkezés van kiváltva? Vizet iszik? Tejtermék rendben be lett vezetve (joghurt,sajt,túró etc)?
2021. nov. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem ajánlották 1 évesen a tehéntej bevezetését. 22 hónapos, 1 éves korától milumil vaniliás junior italt iszik.
2021. nov. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
14 hónapos a lányom, iszik tejet 1 éves korától. Reggel és alvás előtt tápszert eszik, napközben iszik tejet, főleg vacsora mellé. Én először a tápszerhez kevertem, de ő szereti, szóval gyorsan megszokta a tejet magában.
2021. nov. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves első! Mivel csak vacsira fogad el tapszert igy a tobbi etkezes szerinted mi ? rendes kaja
2021. nov. 4. 07:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Es 3-as te mibe adod a tejet?
2021. nov. 4. 07:15
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

4

Reszleteket nem.írtál. Azt se hogy mi van bevezetve. Itassad tejjel,a jövő gasztrósainak is kell a munka. Amúgy a bolti tejek tápértéke 0. Csak szólok.

2021. nov. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Olyan 9-10 hónapos lehetett és tejbegríz készült belőle. 1 évesen már magában is itta. A legújabb ajánlás szerint amúgy a neten kívül minden mehet 1 éves kor előtt.
2021. nov. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
3. vagyok. Még cumisüvegből issza, a poharat még most tanuljuk használni kisebb - nagyobb sikerrel.
2021. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy elkezdtük a ht-t pohárból itattam. A cumisüveget nem is ismerte anyatejes babaként. 9 hónaposan már maga fogta a poharat. Igaz még leitta magát de az is hamar megszűnt
2021. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is tápszert kapott este alváshoz. 1 évesen próbáltam bevezetni először a tejet (2,8%-os bolti tejet), de eleinte nem igazán fogadta el.

Végül úgy csináltam, hogy pl bekevertem 150ml tápszert, felhúztam tejjel :)

Egyre kevesebb lett idővel a tápszer, végül megitta a sima tejet is :)

2021. nov. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!