Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mikor kezdtete...

Terhesség alatt mikor kezdtetek el vagy kezditek el vásárolgatni a holmit a babának?

Figyelt kérdés
25. hétben vagyok, lassacskán már veszek holmikat, de nem viszem túlzásba. Van olyan szerencsém,hogy akciókat fogok ki és akkor veszek meg valamit (üveg cumisüveg, rugdalódzók stb). De a nagyobb dolgokat pl. kiságy, pelenkák, meg ilyeneket mikor "jó" megvenni? Ti mikor kezdtétek el vagy kezditek el?
2013. aug. 1. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30. hét után kezdünk vásárolni mindent. Addig nem volt meg semmink. És bőven volt időnk mindent beszerezni.
2013. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
24. hétben vagyunk, mindene megvan már. :)
2013. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a 30.hét körül már a zöme megvolt.:)

10 hetes voltam mikor megvettem a kocsit.A kiságyat olyan 22.hét körül a pelenkázót csináltattuk az olyan 34.hét körül.De 35.hétre tuti meg volt minden apróságokkal együtt.

2013. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia. 30 hetes vagyok. A babakocsit meg 22 hetesen megvettuk de csak mert nagyon jot nagyon jo aron talaltunk. Eddig csak egy par ruhacskat vettunk de nem sokat mert 2 ismerosunk kisfiarol is rank oroklodnek a ruhacskak. Az egyik kisfiu mar 1 eves toluk kaptunk piheno szeket, ilyen allo baby hintat ilyesmiket. Vagy a jovo heten vagy 2 het mulva megyunk a parommal megvenni az aprosagokat pl. Cumis uveg, korom csipesz, furdokad stb...stb. minden ilyesmit. A kisagyat anyaektol kapjuk de mi valasztjuk ki azt is meg agusztusban. Szeptember kozepere legkesobb szerdtnek teljesen keszenletben lenni. Oktober elejere varjik a picit.
2013. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
28 hetes vagyok, igazából minden megvan:)
2013. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagyon kitolni se jó. Amikor a fiammal terhes voltam 30.hetesen visszafogták, magnézium "mérgezést" kaptam annyira emelték az adagom, 6hét fekvés, zuhanyozni elmehettem. Aztán mikor felkelhettem, és róhattam a köröket, akkor szembesültem, hogy a házunk sehogy sincs, nemhogy vásárolni nem tudunk, de nincs hová hozni:( "dolgoztak" a fiuk. két héttel előbb jött a kicsi, így egy babakocsi, és pár kapott ruha, illetve egy csomó20ezres várta a picit:(:D, na meg a sehogyse álló szobája.

Ha elölről kezdhetném, akkor biztos, hogy nem hagyom a páromra-apósomra a dolgot.

2013. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

30 héten kezdtem el megvenni a babaágyat , és kisebb dolgokat . Most tartok 35+4 él és még mindig van egy csomó minden amit megkell vennem babakocsi is még hiányzik és pár kisebb dolog.


Szerintem már elkezdheted megvenni :)


Boldog Babavárást! :)

2013. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most 17 hetes vagyok.

A héten vettem babakocsit, eddig ez a legnagyobb tétel amit már beszereztünk, de már sok bababoltban jártam, van elképzelésem nagyjából mindenről. Ha a későbbiekben valami miatt netán nem tudnék vásárolgatni, megrendelném a dolgokat, amit eddig kinéztünk.

2013. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, még nincs semmim de tervezem megvenni a bababútort.
2013. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia 20+6 hetes vagyok, már a kiságya meg van össze van rakva de még a matrac nincs meg, a babakocsi az előző babáról megmaradt 2 éve vettük ABC Desing Astro nagyon jó kocsi akkor 180 ezerért vettük. Bababútor is meg van és elég sok ruhánk is van de még venni fogok :)
2013. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!