Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hét hónapos babának adnál...

Hét hónapos babának adnál nokedlis dolgot?

Figyelt kérdés
A tojás miatt kérdezem. Mert azt nem tudom hogy mikor kell bevezetni. Amúgy mindenevő már nagyon sok mindent megkóstolt. Két étkezés van kiváltva.
2021. nov. 19. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2021. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Tojás bevezetés után igen,ha jó puha. Én azért nem merem mert csúszós,a fiam meg mohó és betöm mindent,így félek,hogy megfúl. Normális evő gyereknek adnám. :D
2021. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha be van vezetve a tojás, akkor simán, de nem vezetném még be a tojást.
2021. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
hét hónapos baba kaphat tojást
2021. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hú hát most ez így eleg vegyes. 😅

Amúgy levesbe adnám és turmixolva… de akkor lehet h nem. Glutén oké, tojást még nem kapott

2021. nov. 19. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
mindig más a trend, hogy mikor mit lehet bevezetni. ez egy vicc. én hat hónapos korától adtam tojást. ha mégis érzékeny rá, azt észre fogod venni
2021. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Simán, ha allergiás, 3 hónap múlva is baja lesz tőle, ha nem az, akkor most sem lesz semmi
2021. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!