Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bejglit meg szaloncukrot...

Bejglit meg szaloncukrot milyet adtatok a 2 éven aluli gyereknek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 13:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
9! Mennyien nem adnak cukrosat a gyereküknek, aztán csodálkoznak, hogy a gyerek evészavaros lesz, és mindenhol, ahol a szülő tudta nélkül cukroshoz fog jutni, ott fék nélkül falni fogja, mert nem ismeri a mértéket!!!
2021. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

Szaloncukrot nem kap


Bejgli:

Màkosat

Gesztenyése

Kakaósat


Sajàt készítés, pozsonyi tésztában, tejmentesen (ez vèletlen, nem tudatos)


Mindenből mértèkkel, de nekem egyik gyerek sem édesszájú

2021. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

Szaloncukrot kapott egyet. Bejglit nem mert az nem volt otthon.

Egyébként nem nagy dolog tegnap megkóstolta a macska kaját mamáéknál. 1,5 éves.

2021. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
1 éves és diós bejglit evett. Szaloncukrot mi sem eszünk.
2021. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%

11. Nálunk sem volt divat a cukros lötty meg az édesség. Szüleim egyszerűen nem vettek… sütemény volt, de mértékkel. Nem az 1-2 évesnek. Ennek ellenére egyikőnk sem zabál össze-vissza, pedig vagyunk négyen testvérek és amúgy szeretjük az édeset.

Nővéreméknél kapnak cukrosat a gyerekek, egész pici kortól fogva, na ők falnak mindent. Nekem pont ellenkező a tapasztalatom. 👍

2021. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

:) a macskakajan jót nevettem


Köszi a választ mindenkinek.


Es... Ne szemelyeskedjetek, szerintem mindenki a legjobbat akarja a gyerekének szóval akárhogy is tesz, az úgy jó. Szép napot!

2021. dec. 25. 21:07
 17/22 anonim ***** válasza:
31%
10. Te pl. miért pontozod le azt aki nem ad karácsonykor sem szaloncukrot vagy bejglit a gyereknek?
2021. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mert unatkozik. Hagyjátok már rá.. Csak egy ártalmatlan kérdés volt.
2021. dec. 25. 21:17
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

#10 vok. Nem pontoztam le senkit. Még azt sem aki "fogalom zavaros"

Pedig nem értem h felnőtt ember miért nem tud különbséget tenni aközött hogy édességgel tömik a gyereket és aközött hogy kap egy bejglit.

2021. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%

Mákosat nem mertem még adni Neki, mert székrekedésre hajlamos, a mák pedig besűríti a székletet. Diósat sütöttem még, azt megkóstolta, nem kellett Neki.

Szaloncukrot nem adtam, anyukám viszont igen, amikor vigyázott Rá. Mentségére szóljon, hogy mindig nagyon minőségi Szaloncukrot vesz (tehát nem a noname dekára vásárolhatót).

2021. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!