Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lehet baja negyed almától?

Lehet baja negyed almától?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt a babánk, kizárólag anyatejes, de a védőnő mondta, hogy próbálkozhatunk nála almával. Már adtam neki kétszer félbevágott almát, amit annyira vadul nyalogatott, hogy lejöttek darabok, akkor elvettem tőle, de nagyon sírt utána. Most szereztem egy etetőhálót és abba tettem egy negyed almát meghámozva, egészben és ennek is nagyon nekiesett, fél óra múlva szabályosan eltűnt az alma. Félek, hogy sok lehet neki, a védőnő kávéskanálnyi mennyiségeket emlegetett…

2022. jan. 12. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted régen mi volt, etetőháló meg túlaggódás, vagy ettek és nőttek a gyerekek?
2022. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem lesz. Viszont inkább párold egy kicsit, mert az alma savat csinál nyersen.
2022. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem valószínű, hogy baja lesz, nyugi. Lehet pont az almával pechetek, de nem hinném.
2022. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Mi a rosseb az az etetőháló? Még életembe nem hallottam róla. Szerintem ne aggódd ennyire túl, adj neki ha kéri.
2022. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja
2022. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

4!


[link]

2022. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy lesz, istenem! Te másban is ilyen szorongó vagy?
2022. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg le is reszelhetnéd neki, és akkor tudnád kanállal adni…
2022. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem lesz baja, de nyersen almaszeletet ne adj neki máshogy, max ebben a hálós cuccban. Az alma kemény, törik, fulladásveszélyes darab törhet. Ha nagyobb lesz, és úgy döntesz, már falatkában kapja, akkor inkább párold a szeleteket, vagy egészben pucolva-úgy elvileg nem tud veszélyes falatot kiharapni belőle.
2022. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
De miért nem reszelve adod? Maga qz alma nem baj, de ha letörik egy nagyobb darab.. attól megulladhat ember
2022. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!