Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hús, tojássárgája és glutén...

Hús, tojássárgája és glutén bevezetése. Hogyan kezdjek neki ?

Figyelt kérdés

7,5 hónapos fiam, és még sehol nem tartunk a hozzátáplálásban, egszerűen nem akar sehogy enni, nem nyel,mindent kiköp, és még csak pár gyümölcs és zöldség van bevezetve. Dokitól ma megkaptam a nagy lecseszést, hogy hogy lehet hogy a hús és a glutén még nincs bevezetve :( Alig tudtam hazavezetni a bánattól,hogy milyen szar anya vagyok, hogy nem adok rendesen enni a babámnak :( kérlek segítsetek, hogy kezdjem el bevezetni a húst, glutént és a tojássárgáját ?

Gondoltam hogy főzök egy csibemellet zöldségekkel, amik eddig be vannak vezetve és összeturmixolom. Pár adagra valót a hűtőben hagyok, többit lefagyaszthatom kis edénykékben? Így lehet kivitelezni ?

Lisztel és a tojással hogy csináljam ? Ötletem sincs.

Köszi előre is a tanácsokat


2022. jan. 25. 14:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sajnos én csak 4 honapig tudtam szoptatni, azóta már csak tápos. De ez az infó a dokitól van, hogy azért nem eszik mert tudja hogy kap úgy is tejet, nem marad éhen....

Holnap én is adok neki húst pürésítve répával és krumplival, remélem ez meghozza az áttörést :)

2022. jan. 25. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!