Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor adhato pufi egy babanak?

Mikor adhato pufi egy babanak?

Figyelt kérdés

Lanyom 5 honapos mindenki azt kerdezgeti, hogy eszi mar e a pufit? Miert nem adok neki mert h azt elnyammogja ugyis szetolvad

Lehet egyaltalan mar ilyen idos korban?


2022. jan. 26. 15:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
80%
Szia én 6 hónaposan keztem el adni csak vigyázni kell hogy nehogy fel ragadjon a szájpadlására meg ne egyszerre tegye be a szájába
2022. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Biztos lehet,de minek? Semmi szüksége rá úgy alapból. A pufi olyan tipusu nasi amit tipikusan azert ad az ember,hogy pl.csendben kivárja a gyerek a mitudomén bankban az ügyintézést.5 hónaposan vagy anyatejet vagy max alma- barack- répa- krumpli kombót adj.
2022. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
8 hónaposan kapott kb., már nem emlékszem, 5 hónaposnak nem adnék.
2022. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Az én 9 hónaposom még nem kapott, eszembe sem jutott, hogy adni kellene, tele van minden sz*rral.


Igaza van a 2-nek, minek? :O Sose értettem ezt a kukis-pufis dolgot.

2022. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
A pufi pont az a rettenet, amit nem adnék gyerek, pláne kisbaba szájába. Nemhogy öt hónaposnak, de nagyobbnak se.
2022. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Enis igy gondolom egyebkent es meg nemis kapott

A hozzataplalas megy neki amit lehet de azon kivul mas nem!

2022. jan. 26. 17:06
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Én pont most vettem a 6 hónapos kisfiamnak. Tescoban lehet kapni. Sima kukoricadara, semmi adalék, só stb nincs benne.

Elmajszolgat 1 nap 1et. Semmi különös nincs ebben szerintem.

2022. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
6.5 hónaposan bulátával kezdtük a glutén bevezetését.
2022. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
A pufiban kukoricadara van, nem veszélyes és nem is különösebben egészséges. Lidl-ben van lencsepufi is, az egészségesebb és a bioboltokban van pufi mindenféle gabonából. Nem kell mindent egészségtelennek kikiáltani, csak azért, mert be van csomagolva.
2022. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 honaposan kapta mind a 2 gyerekem (a kicsi most 6 hós)
2022. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!