Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálási könyvet keresek...

Hozzátáplálási könyvet keresek receptes képekkel. Tud.tok ajánlani?

Figyelt kérdés
A manó menü alkalmazást nem tudom letölteni ha vki azt ajánlana.

2022. jan. 29. 23:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Nagyon jó könyvet keresek, ami igazán jó és ha lehet egyszerű mert nincs időm sok magyarázatot olvasni, szinte az is elég az is hogy mi kell bele 😊😊



De bármilyen bevált könyv jöhet!!

2022. jan. 29. 23:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám hallgatsz nem költöd feleslegesen a pénzed. Én vettem és egyszer nem volt használva. Nem volt túl jó evő ezért felesleges lett volna külön főzni. Először kapta a püréket aztán szépen amit már kaphatott a miénkből. Nem kell túlbonyolítani.
2022. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értelek.

Csak az én babámnak későn lett felvagva a nyelve és előtte szegényke meg vizet is alig tudott inni. Így hiába már 1 éves egyszerűen nem tudja megenni a darabosat. Érdekes a kenyeret vmiert eszi , de pl. ha van kis rizs szem vagy bármi darabos kaja azt forgatja a szájába és nem nyeli le.


Ezért kell nekem receptes könyv.

Mindent pepesitek , néha néha adok darabosat a miénkből de neki csak pépest adhatok

2022. jan. 29. 23:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen mindent ehet. Pépesíthetsz bármit, ha van egy jó turmixod, akkor a gulyáslevesből is tudsz pépet csinálni marhahússal, nokedlivel együtt, nem kell csak zöldséget ennie.
2022. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kismama babakonyhája szerintem egészen használható
2022. jan. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anya, kérek még
2022. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anya, kérek még! - ezt én is ajánlom. Pont a manómenüs app könyv megfelelője. Szerintem jó. Jó receptek vannak benne, főztem jó párszor a kisfiamnak belőle. Ír a hozzátáplálás kezdetéről, ásványanyagforrásokról, vitamiokról.. szerintem szuper könyv :)
2022. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!