Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kukacos meggytől lesz valami...

Kukacos meggytől lesz valami baja a babának ?

Figyelt kérdés
Nyáron tettem el házi meggyet fagyasztóba a picurnak, most főztem neki egy adagot, leturmixolom és kis adagokban beraknám a mélyhűtőbe, de ahogy fő, pár pici kukac kiúszott a tetejére. Szerintetek dobjam ki egészet úgy ahogy van, vagy ha leszedem kukacokat akkor nekiadhatom ? Lehet baja ?
2022. febr. 6. 11:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

9. Inkább vagyok karótnyelt p*csa mint pondrózabáló. Van itt egy szép kert nálunk tavasszal tele van hernyóval. Ha gondolod átjöhetsz jól lakni.


Nem értem miért kell egyből lealázni azt akinek más a véleménye. Ez annyira proli szokás. Főleg egy ilyen csipcsup ügyön.

2022. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

A kukacoknak is több fajtája van, és van amelyiknek az ürüléke (amit természetesen rendszeresn ürítenek a gyümölcsök közé) elég fertőző.

Én nem adnám oda, és nem azért meg karótnyelt p..na vagyok, hanem van bennem egy alap igényesség az ételre, amit megeszek.

2022. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem a kukacot akarom direkt leturmixolni, hanem ha véletlen maradt volna benne akkor lehet e baj belőle. Friss gyümölcsben ha látom hogy van kukac, akkor nem eszem meg, vagy kivágom azt a részt, de pl a meggyes rétest megeszem, pedig biztos hogy abban is van kukac.

Nekem sincs fetisem a bio kajára,de falun lakom, szüleimnek nagy kertje van, és termesztünk benne minden félét. Nyáron meg teleraktam a hűtőt zöldséggel, gyümölccsel es még hússal is, mert tudtam hogy akkor fog elkezdődni a hozzátáplálás amikor tél lesz. Nyilván nem 100% bio, mert repülnek felettünk repülők is, meg a kúti vízben is ki tudja mi van, de példaul az almát nem fújattuk le azzal az anyaggal hogy eláljon es a csirkék sincsenek antibiotukummal tömve....stb. Nem vagyok a bolti ellen, de szerencsére megtehetem hogy hazait együnk.

Igazán jobb lett volna ha fel sem teszem a kérdést,nem gondoltam vegig, de azért köszi a válaszokat.

2022. febr. 6. 13:08
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem lesz tőle semmi bajotok, meg lehet enni. Bio gyümölcsben szinte mindig van kukac, legfeljebb annyira pici, hogy mèg nem làtszik.
2022. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
38%
Látod kérdező ez tök egyéni. Valakit nem zavar ha a légy belerepül az italába, én rosszul vagyok tőle. Ha téged nem zavar oké, nyilván nem lesz tőle baja. De annyira mások vagyunk, ezért kár másokat trágárságokkal illetni.
2022. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha a fáról fogjátok enni, és csak kiköpitek a magot, észre se veszitek, ha pár kukacot megesztek.

Semmi bajotok nem lesz tőle.

2022. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem lègy, attòl, hogy rovar, mèg teljesen különböző faj.. a lègy betegseget terjeszt.
2022. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
17. Ezt nyilván példaként hoztam fel 🙄 Szerintem rajtad kívül mindenki értette
2022. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%

11. És ismét előtört belőled a karótnyelt pi... Legalább a szövegértéseden dolgozhatnál picit, Drága, mert a kérdés nem az volt, hogy adjon-e a kérdező hernyót ebédre a gyermekének...

Na de hagylak, mert ezt sem fogod megérteni.

Remélem a fujjogók azért megitták már a vasárnapi ebéd utáni kupica Domestosukat 🤣

2022. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
19. Nem lehet, hogy az epéddel van bajod, azért vagy ilyen harapós? Lehet meg kellene nézetned. Nem biztos, hogy gonosz vagy, lehet csak beteg. Na szép napot neked és jobbulást :)
2022. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!