Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Konyakos meggytől semmi bajom...

Konyakos meggytől semmi bajom nem lesz, igaz?

Figyelt kérdés

Kaptam konyakos meggyet, szeretnék belőle enni. Úgy gondolom semmi bajom nem lesz tőle, de azért biztonság kedvéért megkérdezem tőletek, hogy szabad-e.

Ti ettetek a terhességetek alatt?


2011. jún. 21. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
:) Hacsak nem egy egész kilót falsz belőle fel, semmi :) Még terhesség alatt is engedélyezett néha-néha egy pohár bor, pezsgő... Egy konyakmeggyes csokitól semmi nem fog történni. Jó étvágyat!!
2011. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ettem. :)

Néha ittam egy deci barna sört is, vagy vörösbort, húú. :D (Jót tett a haskeményedéseknek).

2011. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Amikor bekerültem a kórházba mert a gyerkőc előbb óhajtott kibújni, 24 órán át intravénásan kaptam az alkoholt. Úgy mentünk a wc-re dülöngélve, mintha a kocsmából vánszorogtunk volna haza, a gurigás infúziós állványba kapaszkodva.

Nekem nem vált be, kaptam mást, de volt aki hetekig lógott az alkoholos csövön. Amikor kérdezte az egyik vizitnél a dokit, hogy nem árt-e ez a babának és hogy is van ez, mert a terhesség alatt azt hallgatjuk hogy semmi alkoholt nem szabad inni. A doki azt mondta, hogy mint orvos nem mondhatna ilyet, de a keményedésre a legjobb, ha a kismama bedönt egy felest.

Persze a rendszeres alkoholizálás árt a picinek, de néha pár szem konyakos meggytől semmi baja se lesz.

2011. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. jún. 21. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Néhány szemet nyugodtan ehetsz, semmi bajotok nem lesz tőle.
2011. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is ehetsz:)Hmm most én is megkívántam:D

20 hkm

2011. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!