Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos babának harmadik...

8 hónapos babának harmadik étkezésre mit?

Figyelt kérdés

Tízóraira gyümölcsöt kap, ebédre zöldséget husival. A harmadik étkezést is kiválthatnám, de nem tudom mivel, a védőnőm elbizonytalanított, azt mondta adjak neki a harmadik étkezésre is főzeléket. De miért adjak neki egy nap 2x főzeléket? Annyi minden mást lehetne, változatosan táplálni, ott vannak a tejpépek, gabonapépek, pizsihamik (ezek a tejtermékes-túrós cuccok), gabonás gyümölcsök...

Mit gondoltok, valóban kell kétszer adni husis főzeléket a babának?



#harmadik étkezés
2022. febr. 26. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fözelékezés a szoci időszakból maradt itt. Zöldség lisztes szószban minden áldott nap. Persze.

Én adtam gyümölcsöt, tejpépeket (millió fajta van), ha bevezetted a tojást akkor babacsinta, almás túrós pogi, sajtos pogi, joghurt, kefir gyümivel vagy babakekszel, dmes bio nasikat, bulátát, gyümipüréket

2022. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindig van valami szilárdabb uzsira (pl. babakeksz, babacsinta, zöldséges tócsni, túrógombóc, muffin), mellé gyümölcspüré. Reggelire szoktam váltogatni, hogy ,,sósat" kap vagy édeset (nálunk reggeli van kiváltva, nem a tízórai), ebédre zöldség van husival.
2022. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a főzeléket nem lisztel sűrítettem hanem a zöldséggel,vagy kis rizs lisztel, vagy valami olyan gabonával ami a babáknak is van a tejpépben.
2022. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!