Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Normális, hogy ugrál az...

Normális, hogy ugrál az etetőszékben?

Figyelt kérdés

Komolyan már néha ijesztő nekem, ahogy a 10 hónapos babám az etetőszékében pattog. És evés/ivás közben is néha rájön ez az eszelős ugrálás, nem tudom, hogy mi készteti rá, kisebb szünetekkel képes percekig ugrálni felemelt kézzel, miközben hangot is ad. Más gyereke is csinált ilyet?

Én meg frászt kapok, amikor falattal a szájában vagy csőrös pohárral a kezében pattog.



2022. máj. 13. 03:06
A kérdező szavazást indított:
Nem csinált ilyet.
Az enyém is ugrált.
Egyéb (leírom)
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Balesetveszélyes. Meg kell tanulni ezt is, mint sok mást, hogy evés közben eszünk és nem ugrálunk. Ha ugrál vagy dobálja a kaját, el kell venni tőle. Még ha nyugodtan eszik, úgy is akadhat a torkán a falat, hát még, ha pattog.
2022. máj. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
A lányom nem, de a fiam is csinálta. Szerencsére nem sokszor és magától abbahagyta. Mindkét gyerekem dobálta az ételt, de az is abbamaradt. Vannak ilyen korszakok.
2022. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Pont tegnap csinálta a kislányom. (11 hónapos) Mintha hintázni próbált volna, előre-hátra dőlt, kétszer kiverte a kanalat a kezemből. Apja meg aggódott, hogy ez normális-e. Szerintem csak bohóckodik.
2022. máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Próbálkozni próbálkozott, de nem engedtem. Baleset veszélyes
2022. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Az enyém feláll benne... meghalok :D kész katasztrófa minden evés
2022. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!