Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Amikor 7 hónap körül bevezetem...

Amikor 7 hónap körül bevezetem a gabona féléket adhatok neki simát a boltból grizet, lisztet stb. vagy szerezzek be abból is biot? Hogyan vezessem be?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt elég jól össze van foglalva, olvasd el indulásnak:


[link]


Szerintem a bio/nem bio kicsit túl van misztifikálva, én adnám a simát is, de ez egyéni preferencia kérdése.

2022. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a dm-ben kapható pép porok azért jók, mert gyorsan tudsz kis adagot csinálni. van ízesített, azt inkább kihagynám, olvasd el az összetevőket, vigyázz a hozzáadott cukorral és egyéb adalékokkal.

ha magadnak is csinálsz és te is ezt eszed, könnyebb, mert csinálsz egy normál adagot és abból adsz neki.

ha változatosat akarsz, azért is jó a dm-es, mert van, ami eleve többfélét tartalmaz.

bolti kész kekszet én sosem adtam. én sütöttem, "mindenmentes" receptből, állagra, formára nem volt olyan mint a bolti, de tudtam, mi van benne.

2022. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól kezdve,hogy az Északi sarkon és az Antarktiszon is megtalálnak minden szennyező anyagot,meg a sztratoszférában is, a Földünkön NINCS bio. El ne hidd,hogy itt bármi is lehet vegyszermentes!
2022. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bolti baba kekszet kapott, reszelve a pürébe.
2022. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!