Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Volt aki 5 hónaposan kezdte...

Volt aki 5 hónaposan kezdte az anyatejes baba kóstóltatàsàt? Hogy ment? Mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Hova rohansz, hajt a tatar ?
2022. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen mondhatni, köszönöm a válaszod,bár nem neked szólt és nem is kérdésre válaszoltál

Külföldön élek és 10 hónaposan bölcsibe megy. Java részt én szeretném bevezetni neki az ételeket majd.

2022. aug. 3. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Először is ezt nem te döntöd el. Az én babám jó evő, de pont 10 hónaposan most csak azért sem eszik. Másodszor én alma levével kezdeném vagy alma pürével( persze házilag készült). Leszeded a héját,felkockázod,párolod aztán botmixerrel teljesen folyóssá pürésíted. Elején normális ha csak kostólgat,ne erőltesd.
2022. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok étkezést kiváltani még,csak kóstóltatni
2022. aug. 3. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónaposan kezdtünk (nem hízott a babám, tápszert meg nem fogadott el, és akármennyit szoptattam, nem lett több tejem). Üveges almapürével kezdtünk, aztán sütőtök, utána nem is emlékszem, batáta, barack, krumpli, répa, kb. így. Jól fogadta az első perctől, szerintem 1 hónap alatt egy étkezést kiváltottunk, igényelte.
2022. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb mint az utolsó, annyi különbséggel, hogy nekem tejem az volt bőven, csak valamiért nem akartak “eleget” enni, illetve én bolti babakaját sosem adtam nekik.
2022. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 hónapos kora után kezdtük (majdnem 5,5 volt), répa, krumpli, cukkini…ilyesmikkel. Nem evett túl sokat, de nagy gond sem volt, pár kanállal megkóstolt mindent. Most lassan 7 hónapos, és mèg mindig nem eszik túl sokat😅
2022. aug. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!