Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kóstoltatáskor, új íznél...

Kóstoltatáskor, új íznél milyem arcot vág babátok?

Figyelt kérdés
Almát már szépen eszik egész sokat,bár ez amit most csináltam nagyon ízetlen almából van,de ez tetszik neki eddig a legjobban.Ma kóstolt őszibarackot, de kétségbeesett arcot vágott hozzá. Az almánál is ezt csinálta először.Nálatok örült az új ízeknek? Az elején nálatok is folyt ki kicsi a szájából?

2019. ápr. 3. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ízlett ette és mosolygott. Ha nem akkor furán nézett, kiköpte, kiszedte a szájából stb.. :)

Hány hónapos a babád?

2019. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk minden etetésnél folyik ki a szájából, nincs olyan hogy úgy egyen hogy ne legyen olyan az arca, keze néha még a lába és haja is olyan lesz. Fura arcot csak akkor vág ha nem ízlik neki valami. De azért eszi, ha nagyon nem jön be neki egy idő után elkezd sírni, akkor abbahagyom. Új ízeknél is ha bejön neki, már tátja is a száját hogy jöhet még.
2019. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy folyt ki a száján, a ruháján, kezén végig...sokszor a haját is végigkente vele. Soha nem mosolygott meg tátikazott nagyokat az új ízekre csecsemőként, sőt az ízetlent szerette igazán. Az első amire határozottan tátikázott az 1 éves kora körül az apja csülöksültje volt, aztán a natúr joghurt :) A húgom kisfia viszont az a mosolygós, tátogósan evős baba, én meg csak bámulok mindig nagy szemekkel, hogy az a pici hogy szeret enni :D
2019. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5hónapos,tápszeres, nagyon lassan haladok a kóstoltatással,de a védőnő javasolta,h 4ésfél hósan próbaljak almát. Na 3 hete van alma,de nagyon kevéske, most 3 napja eszik meg belőle többet( 50-70-80g) de mosolyog közben és tátja a száját a kanálnak. Igaz közben agyon dicsérgetem lehet azért is mosolyog 😁 A barack nem jött akkor be neki, nem sír csak olyan "ez meg mi a..." fejet vág közben és nyámmog rajta,de egy részét kitolja. Akkor most mi legyen? Hagyjam a barackot a fenébe vagy keverjem almához?
2019. ápr. 3. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg pár hét múlva a barackot. Sütőtököt, répát, burgonyát próbálgasd inkább. Ha az almát nem tolja ki mint a barackot akkor lehet tényleg nem ízlik neki. Egyébként már jártam úgy például a répával, hogy nem ette meg, hiába kevertem almával, burgonyával, de mikor üveges bébiételből vettem valamilyen répásat azt megette.
2019. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma már a barackal sem volt baja, nete szépen magában is,almával is.
2019. ápr. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!