Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha cicin alszik el mindig,...

Ha cicin alszik el mindig, kesőbb ha már csak ételeket eszik hogy fog elaludni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
7hós múlt a lányom nagyon jól állunk az ételekkel 3x is eszik egy nap de ha aludni megy utána mindig cicit is kap és 2-3 nyammogás után elalszik. Illetve éjszaka is csak belenyammog és alszik tovább. Na már most ha csak ételeket fog enni hogy fog elaludni cici nélkül? Nem szereti a ringatást feszeng és a kedvétől függ, magától pedig csak a kocsiban alszik el. Megfog ez változni nála jobban elfog fáradni ha nagyobb lesz vagy hogy van ez ilyenkor? Illetve éjszakai ébredésnél mit adtatok nekik? Vizet? Nem cumizik!
2022. szept. 14. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Kitaláltok más esti rutint. Nálunk legalábbis úgy volt,hogy mikor 2 évesen elválasztottam, onnantól kezdve simogatás volt,mese és altató dal.

Simán megszokta.

2022. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő teljesen megától leszokott róla 1 évesen. Egyszerűen nem aludtak be rajta többet. A nagyobbik ezután pár héttel el is választotta magát, a kicsi szopizott még 18 hónapos koráig, de nem aludt el rajta többet.

Pedig én is eléggé szorongtam azon, hogy mi lesz ebből, és mégis gyönyörűen megoldódott.

2022. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj de orulok ennek, koszi hogy valaszoltatok en is elegge aggodtam emiatt.
2022. szept. 14. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Mindent eszik ezer eve, decemberben lesz 3,mégis cicin alszik el, miután megivott vagy 2 dcl vizet.
2022. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De tejed is van? 😁
2022. szept. 14. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is 2 éves elmúlt és még mindig cicin alszik. Kizárólag a balt fogadja el már,így abban még tej is van, a jobb már elapadt.
2022. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazabol engem nem zavar ha igy aludna csak nem tudtam hogy akkor is erdekli oket ha mar nem abbol esznek vagy nincs benne mar tej. Akkor nem izgulok majd leszokik rola biztos. 😊
2022. szept. 14. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Ugyan,tudod,hogy a cici nem csak étel.:)

Szerintem ha nem lenne tejem akkor is azon aludna,mert megszokta és megnyugtatja.

2022. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!