Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás kezdetén saját...

Hozzátáplálás kezdetén saját főzés vagy üveges babakaja?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 13:30
A kérdező szavazást indított:
Üveges
Saját főzés
36 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, korának megfelelő
2022. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

2 gyerekem van. Soha nem kapot egyik sem üvegeset.


Védőnő nálunk külön javasolta is, hogy az elején, mig nem eszik mennyiséget, en csináljam. Ugyanis a felbontott üveges másnap még adható, de utána nem. Így pocsekolás, mert 2 nap alatt a frlét nem eszi meg.

2022. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Is-is. Ha volt időm, én készítettem, ha nem, üvegeset adtam neki. Nem halt bele.
2022. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Vegyes. Ami van, és ami szezonális, azt adom neki frissen. De pl.őszibarack már nincs, abból üvegeset veszek.

Vagy pl.ha főzök, és aznap pont valamiért nem akarja megenni, akkor kibontok egy üvegeset neki.

Mennyiségre eleinte keveset eszik, én jegkocka tartóban fogyasztottam neki sok mindent. Még van szilva és sárgabarack bent, ott még nem tartunk.

2022. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Alapvetően főzök a kisfiamnak a kezdetektől fogva, mivel sokkal gazdaságosabb és jobban is szereti, amit én készítek. De mivel nem vagyok szuperanyu, alkalmanként adok üvegeset is, ha nincs időm vagy kifogytunk az alapanyagokból.
2022. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
A kezdeten en fozocskeztem, aztan nemette meg, ugyhogy uvegesre valtottam addig, ameddig csak par falatot fogadott el.
2022. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Először főzőcskéztem, püréztem- alig evett belőle. Aztán vegyesen próbáltam, úgy már jobban evett. A főzelékes kaját csak üvegeset fogadott el. Általában úgy főztem, hogy pl. sokszor volt húsleves és abból szedtem ki pürésítésre, vagy pörköltből-nyilván amikor már ehette. Illetve a gyümit etetőcumiba tettem, abból jobban megette mint pürézve stb.
2022. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Sajáttal próbálkoztam, de abszolút semmit nem fogadott el, az üvegesből is csak kb 4 félét, a darabosakat pl nagyobbként egyáltalán nem
2022. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen.
2022. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Főzni szerettem volna, de letehetetlen babám volt. Azt is végigüvöltötte, míg azt a kis kevés mennyiséget elkészítettem neki, így maradt az üveges. Azt amúgy is jobban ette.
2022. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!