Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti adtok borjút, nyulat,...

Ti adtok borjút, nyulat, marhahúst, halat 1 év alatti babának? Melyik részét/hogy készítitek el?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én adtam, de csak üveges bébiétel formájában, mert mi nem nagyon eszünk ilyen húsokat.
2012. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is adok neki 8 hónapos kora óta olyan üveges bébiételeket, amelyben ezek vannak.
2012. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is adtam a lányomnak ilyett de csak bébiételként véve.
2012. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi nyulat szoktunk enni, az olcsó és beszerezhető (Aucan, hentes), a marha szerintem nehezen emésztvető. A nyúlhúst előre be szoktam pácolni fűszernövényekkel, ha adsz tejet, lehet abba is, mi nem eszünk tejterméket allergia miatt, így magtejben(rizs vagy zabtej) pácolom, kis olajjal, pici sóval. Egy éjszakát van így a hűtőben, utána egy óra alatt pici vízzel puhára párolom fedő alatt.


Amit meg lehet enni: pecsenyehús, gerinchús - ezek a legdrágább, leg"jobb" részei, de a comb és mellső comb is ugyanolyan finom, csak több a munka, mert apróbb csontról kell leszedni,


Én általában rizst készítek hozzá.

2012. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!