Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

Mivel érdemes ételt készíteni hozzátápláláskor?

Látom, hogy van az Aventnek egy szuper gépe, ami párol és turmixol. Az kinek mennyire vált be? Illetve ha nem azt, mit használtok az étel elkészítéséhez a babáknak? (Még az is kérdés bennem, hogy mit érdemes párolni, mit elég csupán turmixolni?) Köszönöm a segítséget, egyébként bármilyen hozzátáplálással kapcsolatos tapasztalat hasznos lehet számomra!

Keress kérdéseket hasonló témákban: hozzátáplálás, Avent, főzés, bébiétel

febr. 25. 16:15  Privát üzenet  

A válaszok

Zöldségeket párolom, turmixolom, vagy botmixerrel pépesítem, nekem a botmixer jobban bejön, de ha nagyobb adagot csinállk akkor turmixgép.

Krumplit, édesburgonyàt csak villával összetöröm.

Gyümölcsöt (alma, körte) nyersen reszelem, banánt csak villával pépesítem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 25. 16:30 Privát üzenet

[link]

Nem voltam egy konyhatündér az elején, férjem vette ezt a 4 az 1-bent, egyszerűen imádom. Nagyon könnyű volt így az ételkészítés az ikreknek. Én ajánlom. :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 25. 16:55 Privát üzenet
Én fazékban pároltam, mimdig úgy, hogy a felnőtteknek is jusson, aztán botmixerrel turmixoltam.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 3. 21:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes bébiétel melegítőt venni és melyik ami gyors is?
Nem tudom megkülönböztetni a fiam bőrkiütését, hogy a melegtől vagy az ételtől lehet e. Kóstolt új ételt, most mellőzöm, de mikor érdemes újra próbàlni?
Van itt olyan akinek ikeás etetőszéke van? Érdemes olyat venni?
Szilikon csőrös itató közül melyiket érdemes megvenni elsőre 6 hónaposnak?
Mennyi folyadék szükséges anyatej mellett hozzátápláláskor?
Hozzátápláláskor muszáj a gyümölcsökkel kezdeni? Nagyon félek a gyümiktől nem soka cukor. Tartalmuk a babáknak? Bepörögnek tőle?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!