Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel érdemes ételt készíteni...

Mivel érdemes ételt készíteni hozzátápláláskor?

Figyelt kérdés
Látom, hogy van az Aventnek egy szuper gépe, ami párol és turmixol. Az kinek mennyire vált be? Illetve ha nem azt, mit használtok az étel elkészítéséhez a babáknak? (Még az is kérdés bennem, hogy mit érdemes párolni, mit elég csupán turmixolni?) Köszönöm a segítséget, egyébként bármilyen hozzátáplálással kapcsolatos tapasztalat hasznos lehet számomra!

2019. febr. 25. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Zöldségeket párolom, turmixolom, vagy botmixerrel pépesítem, nekem a botmixer jobban bejön, de ha nagyobb adagot csinállk akkor turmixgép.

Krumplit, édesburgonyàt csak villával összetöröm.

Gyümölcsöt (alma, körte) nyersen reszelem, banánt csak villával pépesítem.

2019. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nem voltam egy konyhatündér az elején, férjem vette ezt a 4 az 1-bent, egyszerűen imádom. Nagyon könnyű volt így az ételkészítés az ikreknek. Én ajánlom. :)

2019. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Coffelia ***** válasza:
Én fazékban pároltam, mimdig úgy, hogy a felnőtteknek is jusson, aztán botmixerrel turmixoltam.
2019. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!