Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy lehet a Kecskeméti 6...

Hogy lehet a Kecskeméti 6 hónapos kortól adható bébiételben teljes tej?

Figyelt kérdés

Az éjszakai tejbegrízes bébiételben teljes tej van. És nem is kevés, 50% körül van benne.

Most ez a legújabb ajánlás itthon? Vagy hogy lehet ez?


2022. nov. 30. 06:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne lehetne? Az megvan, hogy a bebietelben lévő teljes tej fel van dolgozva úgy, hogy a vegeredmenynek kb köze nincs a tejhez?
2022. nov. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A védőnővel beszélgettünk erről, és ő mondta, hogy ilyet eszembe se jusson adni, majd csak 8-9 hónapos kora körül.

Meg mondta azt is, hogy ez általában külföldi bébiételekben szokott lenni, mert ott más az ajánlás.

2022. nov. 30. 06:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi a kérdésed? Nem kötelező adni
2022. nov. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi, neked meg nem kötelező válaszolni.

A kérdésem az volt, hogy lehet benne teljes tej. És az első válaszoló leírta, hogy a feldolgozás miatt. Szóval kaptam is választ.

2022. nov. 30. 06:54
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Az új who ajanlas szerint 6 hónapos kortól lehet adni allergéneket is, ez alól a méz kivétel, minden mást be lehet vezetni, málnát, epret, joghurtot (tejeset), stb stb.

Érdekes, mert a fiamat még a régi ajanlas szerint etettem, lányomat az új szerint, hihetetlen hogy 2 év alatt változik a rendszer 😊

2022. nov. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nos, én voltam az első és a harmadik is. 😘 Még mindig értelmetlen a kérdésed. Ha szerinted meg a védőnő szerint nem kell adni, akkor nem kell adni.
2022. nov. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A védőnőnk kb.semmiből nem naprakész. Azért tettem fel a kérdést, mert lehet, hogy új ajánlás.

Talán baj? Nem erre való ez az oldal?

2022. nov. 30. 07:44
 8/15 A kérdező kommentje:
És hol olvastad, hogy szerintem nem kell adni?
2022. nov. 30. 07:44
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mégegyszer ujra: MI A KÉRDÉS????

A bébietelek rendkívül szigorú előírások szerint készülnek. Az ajánlások nem az ezekben lévő élelmiszerekre vonatkoznak, hanem az alapanyagokra, amiket te külön meg tudsz vásárolni. Pl ott az elérési baba joghurt. Epret önmagában 11 hónapos kor körül javasolják, a tejtermékeket szintén. Nos, az epres baba joghurt 6 hónapos kortól adható.

2022. nov. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Semmi. Nincs kérdés, köszönöm a válaszodat.
2022. nov. 30. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!