Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent a bébiételekben,...

Mit jelent a bébiételekben, bébidesszertekben stb-ben a "teljes tej", tej, az összetevők között?

Figyelt kérdés
Nem értem, mert egy 6 hónapos kortól adható babapudingban is, vagy egy üveges bébiételen is láttam, hogy ezt tartalmazza. De ez normál tej? Vagy inkább tápszer tej? Mert tejet még nem adok 10 hónapos fiamnak, de joghurtot, túrót evett már. Adhatom az ilyen kaját is, ami teljes tejet tartalmaz?
2010. okt. 5. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti h a zsírtartalma legalább 3.5 %.Normál tej.De sztem adhatod,nem hiába van a babapuding kitalálva kifejezetten babák számára.
2010. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És itt egy ugyanilyen kérdés,ahol bővebben beszélgetnek róla:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! Igen, azt a kérdést olvastam, de nem lettem tőle okosabb, ezért írtam ki, hátha vannak tapasztalatok, hogy adtok e ilyet egy egy év alatti babának...
2010. okt. 5. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!