Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Halat hogy kell bevezetni? Mi...

Halat hogy kell bevezetni? Milyen halat ajánlotok és az elkészítési módot is irjátok le légyszi.

Figyelt kérdés
Utálom a halat így nem vagyok szakértője de attól még a babámnak lehet ízlene. 11hónapos.
2022. dec. 14. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Iglo halrudacska. Az elkeszitesi mód ott van a dobozon
2022. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok nagy halas, egyedül a tőkehalat eszem meg, annak a szaga és az íze se olyan vészes. Azt megveszem fagyasztva, felvágom, kicsit leitatom róla a nedvességet, kirántom és kész. Nem különösebben szálkás, de azért nagyon apró darabokra szedem szét. Nagyon szereti.
2022. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb bármilyen halat megveszel, megsütöd/kirántod/párolod és kész.
2022. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze a szálkamentes filékre gondolok.
2022. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Iglo halrudacska dettó ,csak azt hajlandó enni.
2022. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hekket kapott először
2022. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk is hekk volt az első 8 hónaposan. Imádom a halat, és ezért nem vennék halrudat, az valami szörnyű. Karácsony környékén csak lesz valamelyik rokonnál egy kis darab halacska a menüben, ha amúgy ti nem eszitek. Vagy ha pépeztek van hakas pép is.

Bevezetni falatonként nem kell ha erre gondolsz, adod neki és estik belőle amennyit szeretne.

2022. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!