Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Fafülgombát és szójaszószos...

Fafülgombát és szójaszószos tésztát mennyi idősen ehet a baba először?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Gombát úgy három évesen. A tésztát meg amikor már minden része be van vezetve.
2023. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Pontosítom magam két éves kor fölött elvileg adható már gomba, de mivel nagyon nehezen emészthető, én nem adnék rögtön két évesen, vártam vele mindegyik gyerekemnél.
2023. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Mivel tele van ízfokozóval és sóval, ráadásul nagyon fűszeres és olajos így 6 éves kor alatt nem nagyon adnék neki
2023. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
A szóját hormontartalma miatt minél később kapjon.
2023. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
1 éves korra mindent. Ismétlem mindent ettek a gyerekeim
2023. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
5ös gratulálok. aztán majd ha később problémáik lesznek nem fogod érteni mi (ki) miatt
2023. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

9 hónaposan kapott először gombát. A 2-3 éves ajánlás rémesen elavult.

Reszelve, gombafasírtként, gombakrémként nagyon szereti. Nagyobb darabokban nem kap még, a nehéz emészthetősége miatt.

Kínai kifőzdés ételt még nem adok neki, mert nagyon sok só és cukor van bennük, itthon készítve simán adok neki, mert kevesebb a só, és cukrot nem teszek bele.

14 hónapos.

2023. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Hát akkor nézz utána az új ajánlásoknak, hetes. Persze a te gyereked avval tömöd, amivel akarod. Szegény.
2023. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Én is bevezettem a gombát 10 hónaposan, szerintem 1 éves kora körül kapott salátát is, amin volt szójaszósz. Egyik sem ördögtől való, és 1 éves kor alatt minden allergént be kell vezetni. Nyilván nem két fej rántott gombával kell kezdeni, de ha kér 11 hónaposan a fafülgombádból, akkor pár falatot miért ne ehetne. Abban egyetértek a 7-essel, hogy a kínai kifőzdés dolgok nálunk is 1 év alatt tiltólistásak voltak, afölött meg évi 1-2 alkalomra limitálva.
2023. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha kínai kifőzdés, akkor hanyagolnám még egy darabig egy babánál. Nem a gomba, hanem minden más miatt. A gomba elég nehezen emészthető, de kis mennyiségben már valamivel 1 éves kora előtt adtunk a fiunknak.
2023. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!