Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miket raktok az etetőcumiba?

Miket raktok az etetőcumiba?

Figyelt kérdés

Nyilván annak szól a kérdés, aki használ ilyet :)

Egyáltalán van értelme, vagy csak plusz melót csinálok magamnak? :D

Ajándékba kaptam, még nem tudom hogy akarom-e használni.


2023. máj. 18. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Persze, probald ki, ha mar van.

En almat, banant, fogzaskor fagyasztott dinnyet raktam bele (nem, a hidegtol nem lehet megfazni)

2023. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az almát nyersen vagy főzve?
2023. máj. 18. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém az ujjával nyomogatta ki a levét, esze ágában nem volt a szájába tenni, a bodyjára csöpögött ki a leve. Ha én beletettem, fintorgott és kiköpte. :D Sült almát, szőlőt tettem bele, amibe picit belevágtam késsel, meggyet, krumplit, édeskrumplit, barackot, párolt répát, párolt zellert, de tényleg kb bármit bele lehet tenni.

Mire az enyém hajlandó volt kóstolgatni, addigra evett normálisan, nem ebből az etetőcumiból.

2023. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, tényleg banánt is. Én mindent, ami roppanós kemény, azt előtte picit megpároltam.
2023. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szilikonos vagy ilyen halos? Utobbi nagyon gusztustalan lesz a banantol, elszinezodik, illetve az etelt sem egy jo erzes kiszopogatni belole. A szilikonosba parolt almat, banant tettem en is foleg.
2023. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En mindent nyersen , az almat is, nagyon szerette. Evett akkor mar rendesen, de jo volt a kemeny a foganak, ennek a fogzasnal van nagy haszna foleg.

Nyers uborks is nagyon jo bele !

Halos volt nekem, jo , elszinezodott, de azt a par honapot kibirta, utana kidobja az ember ugyis, ez egy atmeneti dolog.

2023. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Körtét, almát nyomok bele (kicsit pépesre nyomom ujjal) majd beteszem a fagyóba. Így lesz a finom hidegrákóka :) pl most fogzásnál, amikor szilárdat nem eszik szívesen nagyon jól jön.
2023. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Banánt, főtt répàt-, édesburgonyát, valamint epret. Majd később cseresznyét fogok, dinnyét, barackot.

Szeretem az etetőcumit, mert úgy vettem észre a hűtött gyümölcsök enyhítik a fogzási kellemetlenségeket.

2023. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!