Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik a legjobb bébiétel...

Melyik a legjobb bébiétel márka? Melyik ízű a legfinomabb belőle?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Kóstold meg!

Személy szerint a hipp borzasztó, annál csak a kecskeméti szarabb - mikor egyszerre műtötték ki 3 bölcsesség fogam megkóstoltam milliót.

A dm/rossmann bio kajái a legjobbak, de gyereknek azokból is csak az egykomponensűeket adtam. Azt is csak az elsőnek, második darabosan evett első perctől. Jobb volt.

2023. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a hipp izlett a legjobban. A gyerkőc is szivesen megeszi
2023. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a Hipp.
2023. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Én a Kecskemétit preferáltam mindig, azok szerintem finomabbak. A nagy kedvenc az alma-gesztenye csirkehússal. Mindig reméltem hogy hagynak belőle. A gyümölcsösek mindegyikből finomak.
2023. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Hipp/Kecskeméti
2023. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hogy kóstoljam meg, ha pont az a kérdésem, hogy melyiket vegyem? 😩

Köszi a válaszokat

2023. okt. 30. 15:57
 7/14 flora08 ***** válasza:
Ezt sajnos ki kell tapasztalni, nem lehet előre tudni hogy melyiket fogja szeretni a baba. Én legtöbbször Univert vettem, a gyümölcsöseket, a csirke-, és pulykahúsosat szerette a kisfiam, de pl. a paradicsomos, májas, brokkolis és marhahúsos összetételűeket nem. A Kecskemétiből néhány volt, amit megevett, azok közül sok nagyon híg volt. Emlékszem a hozzátáplálás kezdetén megörültem, hogy abból van sima barackos (amiben csak az van), de olyan folyós volt, mint valami szirup. A gesztenyés/alma-barack-csirkehúsosat és a gyümölcsös túrókrémet szerette. A Hipp-ből csak gyümölcsöset vettem, az almás-banános-keszes hatalmas kedvenc volt. A kóstolást tekintve, szerintem mindegyiknek rettenetes íze volt, én nem tudtam volna eldönteni, hogy melyik a jobb. Ha ízlett neki megette, ha nem, nem. Ez alól az egyetlen kivétel a Lidl Lupilu márkája, viszont abból csak az egyéves kortól ajánlott, darabos fajtákból vettem néhányszor. (Az volt az utolsó bébiétel, amit evett.) Azokban már volt sok rizs, vagy kisebb darabokra vágott tészta, az állaga sem volt az a homogén pürés. A tésztásból ha maradt egy kicsi az üvegben, megsóztam és megettem, sajnáltam kidobni.
2023. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az Univer a legjobb, de a Hipp sem rossz.
2023. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges kostolgatni, mert a felnottek izerzekelese, de siman csak az izlese etelek teren teljesen mas, mint egy babae.


Kisfiam ketpofara zabalja pl a natur avokado puret meg a natur padlizsanpuret, mikozben szerintem borzaszto izuk van, egy falatot nem birok beloluk megenni. Es neki megis ez a kedvence :D



Azt erdemes figyelni, hogy ne legyen hozzaadott cukor es tartositoszer a bebikajakban.

2023. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

tökmindegy h neked izlik-e a kérdés h a gyereknek fog e?

a gyerekeknek még más az ízérzékelésük

2023. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!