Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Elkezdtem a hozzátáplalást a...

Elkezdtem a hozzátáplalást a babámnál, de egy rövid időn belül észrevettem hogy székrekedése van. Tejporos táplálás mellett adok neki gyümölcs-zöldség pépet amin azt írja hogy magas a rosttartalom. Láthatóan nem segít. Mit kell tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

dec. 2. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
dec. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyümölcsök közül a szilva és a narancs nagyon jól segít.
dec. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár szilvalekvár (kis kenyérrel vagy mással)
dec. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A sok rost székrekedést is tud okozni, ha kevés folyadékkal párosul. Próbálj meg több vizet adni neki. És inkább zöldségeket adnék gyümölcs helyett.
dec. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős, mit, és mennyit adsz neki? Plusz folyadékot kap?

Könyörgöm, nem tejpor, tápszer.

dec. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátáplálásnál nálunk is volt egy időszak, mikor székrekedése volt a babának.

Továbbra is volt rendesen széklete, napi többször is akár, de nagyon szenvedett, mire kinyomta.

Nálunk akkor jött a javulás, mikor elkezdett magától vizet inni, addig csak kiskanállal tudtunk belenyomni egy pár centet a tej mellé, de az nem volt elég.

dec. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szilva sokat segítene.
dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt fiam. Akkor egy darabig csak szilva és őszibarack pürét adtam neki és szép lassan haladtunk. Emésztőrendszerének szoknia kell, normális dolog.
dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!