Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzáadott cukor nélküli...

Hozzáadott cukor nélküli babakekszet hol tudok beszerezni 6 hónapos babának? Vagy inkább itthon érdemes készíteni?

Figyelt kérdés
febr. 2. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Dm, rossmann
febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ma voltam, csak cukros van.
febr. 2. 16:46
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Akkor én meg Rossmann-t, Dm-t írok.

Mert van!

Mêg előre azt is meg lehet nézni, hogy az adott üzletben van-e készleten.

febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Kérdés, hogy képes voltál elolvasni az összetevőket vagy csak a 6 hónapos feliratot kerested?

Számos minimál összetevős keksz van mindkét drogériában, ami adható.

febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen össze is dobhatsz neki. Zabpehely (natùr, nem a reggelizőpehely) reszelt alma, banàn. Meg kell sütni.
febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%
Én Nestle-set szoktam. Dm, tesco.
febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Végigneztem a rossmann és dm webshopot pár hónapja és dugig vannak cukorral. Nem találtam menteset.

Biztos a kérdező is szívesen fogadná a linket, hátha csak én vagyok vaksi.

A Nestle keksz összetevői között 2. a cukor.


Kérdező, vagy elengeded a cukormentes étrendet, vagy te csinálod a kekszet vagy nem adsz kekszet :/ én az utolsó opció mellett döntöttem. Bár hátha mégis van cukormentes keksz valahol.

febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
7, én csak az előbb és rögtön találtam többet is, de ingyen nem dolgozok másnak.
febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha fontos neked, hogy ne legyen benne cukor, inkább süssél. A dm-esben is neg abban is, ami a tescóban van, ez a rizsszirup vagy mi van, ami még rosszabb, mint a sima cukor. Ha nem tesznek bele cukrot vagy edesítőt, akkor nem finom, nem fogja megenni. Szóval a gyümölcsös verzió marad, amit itt írt valaki, de azt boltban nem kapsz. Ajánlom a datolyaszirupot, nagyon finon kekszet lehet vele sütni, csak elég drága és nem mindenhol lehet kapni. Sima banánnal is jó.
febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!


#4 Képes voltam elolvasni igen, pl. Dm-ben eladó is jelezte, hogy ne keressek mert nincsen.

febr. 2. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!