Vajon mitől lehet ez??

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos babám, tapszeres, kb 5 hónapos korában kezdtük a hozzátaplalast, ment is szépen, evett gyönyörűen mindent

De kb egy hónapja, egyszerűen nem hajlandó semmit sem meg enni, még a kedvenceit sem, próbáltam már mindent, de semmi változás, azt mondták a foga miatt, ki is bújt már egy ideje a két felső foga, de azóta sem eszik, ez egyébként is szerintem túl hosszú idő ahhoz hogy a foga legyen a ludas, ezenkívül pedig nagyon vidám baba semmi baj nincs vele, de már aggódom hiszen már 9 hónapos és nem akar enni normális ételt és nem tudom mi okozta ezt a változást...



febr. 17. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

12 honapos korig az anyatej , annak hianyaban tapszer a fo etel, az ugye megvan ?

Azert is hivjak HOZZAtaplalasnak. Sok gyerek egy eves korig semmit nem fogad el, koztuk az enyem sem.


Eleve 6 honaposan kezdjuk a hozzataplalast, nem 5.


Semmirol nincs lekesve, 80 evig meg ehet. Adig is kinalgasd, de ne eroszakoskodj vele, majd eszik ha igenyli a szervezete.


Egyebkent a fogzas is bezavarhat. Hogy erted, hogy tul hosszu ido telt el miota kibujt az elso ket foga ? Meg 18 nak ki kell am jonnie. Nyilvan nem akkor faj amikor mar kint van. 🙄

febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok azokkal amiket le írtál, én is tudom hogy még van ideje, viszont ha idáig mindent evett úgy gondolom furcsa hogy hirtelen nem kell neki


Az fogzas pedig úgy értettem, hogy kb egy hónapja nem eszik és a foga ez alatt az egy hónap alatt pik pak kibújt, szóval nem hiszem hogy azért nem eszik mert fáj az innye

Természetesen kinalgatom és nem erőltetem...

febr. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!