Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Csak olyan pürét fogad el a...

Csak olyan pürét fogad el a kislányom, aminek nagy %-ban alma az alapja, ami aggaszt hogy hajtja. Lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
Házi pürékkel kezdtem de nem fogadott el semmit, (sajnos) a boltit viszont igen így egyelőre azokkal próbálkozom tovább. Lassan 7 hós, 3 hete tart a ht.
márc. 12. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Mi az a ht? Az alma nem hajt, pont hogy hasmenésre is lehet adni.
márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
NE püréket adj, hanem megfött zöldségeket nagy darabokban a kezébe
márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ht - hozzátáplálás.


Igen? Eddig mindenki azt mondta hajt az alma. Az összes pelusban van kakipuki vagy egy minimális adag, az almára fogtam eddig de akkor lehet mégsem..

Köszi!

márc. 12. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Az alma,banán az hasfogó.Az tuti nem hajtja.Az őszibarack,szilva az,ami hajt.
márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Az alma héjában van a pektin ami hasmenés ellen jó. Azért ajánljak olyankor héjastul reszelni, de babának hámozottan kell adni. Ettől még nem lesz hasfogó hatású. Változik a széklet amikor elkezdez hozzátáplalni az normális. Kell idő míg az emésztés idomul. Mi is 3 hete csináljuk. Mennyi ízt adtál neki? Vártál eleget, hogy megkínáld többször egy ízzel? Tudom van aki 3-4 naponta már próbálja az új ízt, de én azt láttam a babám arra nem vevő. Két hetig csak almát adtam a második hét végére kezdte megenni addig nem ízlett neki látszott rajta zavarja,hogy savanyú. A legedédesebb alma se jött be neki. A krumpli alma jobban bejött neki.

Ha egy ízt megszokott, tetszik neki nem baj ha kevered az ismeretlent azzal. Jó nyilván a spenótot majd nem almával adod, de az nem baj ha kevered az almát mással.

márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
5 vagyok. Mámint nem hasfogó. Lemaradt a nem. Úgy értem nem lesz nem hasfogó azaz hashajtó. Ugyanúgy fogja a hasat
márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Héj ide vagy oda, a mamát mindig meghajtotta. Nem vagyunk egyformák.

Ha nem szimpatikus a darabos, akkor nem nagyon van ötletem. De ha nem híg a széklet hanem csak szimplán normál állaga van akkor nem hiszem hogy gondot okozna.

márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az alma, add nyugodtan.
márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

“ Az alma,banán az hasfogó.Az tuti nem hajtja."


Aha…erről az én lányomnak nem szóltak….őt ugyanis hajtja a banán. Sokkal lágyabb a széklete, ha banánt eszik.

márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A túlérett banán hajt, az éretlenebb banán fog.
márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!