Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeteket vagyok kíváncsi...

Véleményeteket vagyok kíváncsi, hogy valakinek nyálkás, pirosas "menstruációja" előfordult?

Figyelt kérdés

4 nap késés (4 halvány pozitív tesz) után, nekem sosem késett mindig vagy előbb jött vagy aznap, ma újra teszteltem ami egész erős pozitív terhességi teszt volt. Utána jött a vérzés, de nyalkas, híg piros vérzés. Görcs nem igazán van, egyszer egyszer érzem aztán ha pihenek semmi. Orvosnál voltam és közölte 1 hét múlva menjek vissza akkor tudnak biztosat mondani.

Szerintetek van remény babára? 1 évet próbálkozunk és most nagyon örültem a pozitívnak.



2022. dec. 21. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk fura, hogy nem kaptál progeszteront, így az is esélyes, hogy csak kémiai terhesség volt..

Azért szorítok, hogy minden rendben legyen.

2022. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát én is megdöbbentem mivel januárban már volt egyszer egy vetélés. Az orvos meg azt mondta, ő ennyiből nem tud semmit megállapítani és hogy a tesztek nem is mutatnak biztosat. Sajnos, ambulancián voltam, nem a saját oevosomnál.

Clearblue tesztet csináltam.

2022. dec. 21. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Így elsőre kémiainak gondolnám, de ne legyen így, nagyon szorítok. Nekem egyszer a 8. héten egy kis darab nyálkás vér volt a papíron, de nem folyó vérzés volt, nem olyan mennyiség mint egy menszikor, hanem egy borsónyi. 24. hétben vagyok azóta.


Igazából az is lehet, hogy megjött, még ha nem is hasonlít az eddigi havi vérzésre, mert minden ciklus más. :/


Majd írj, hogy mi újság, nagyon szorítok!💓

2022. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sosem voltam így. Azért is furcsa, bár én elég érdekes anyuka vagyok. Hatrahajló méhem is van és már volt olyan terhességem ahol végig "menstrualtam". Szóval, nem tudom ez most mi lehet. Derekam nagyon fáj, a melleim is kegyetlenül fájtak sőt, volt olyan érzésem mint amikor indult a tejem a kislányomnál. Nagyon fura volt.

Pénteken kell újra tesztelnem. Jövő héten pedig az orvosomhoz. 🙂

2022. dec. 21. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok! 💓
2022. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett végül?
2023. jan. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!