Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Leírnátok mi mindent eszik a...

Leírnátok mi mindent eszik a 8 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Sok táblázat van, pl. a tojás

Egyikben azt írják, hogy 8 hótól (sárgáját)

a másikban, hogy 10-től. Nem mindegy. Sokkal változatosabb lehetne a kajája, bár tudom, hogy nem is nagyon igénylik :)



2012. máj. 25. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi nehezen kezdtük de most nem panaszkodom, gyümölcs és zöldség amit utál naponta egyszer, de a zöldséget pl. krumplit, borsót csak főzeléknek és pici rántás pici sóval eszi meg. Adtam már túrót és babakekszet, kapott már vajas kenyeret és sajkrémes kenyeret. próbáltam a grízt vízben főve és tápszerrel de nem ízlett és tojássárgáját is amit vajjal kevertem ki és azt kenytem kenyérre. sajtot is ehetne de még nem adtam, tejet pedig 1 év után tervezem. Ma karfiolpaprikás lesz ha megeszi, még eddig nem kóstolta, mivel eléggé puffaszt, remélem nem lesz gond. próbáltam még a májat is, de öklöndözik tőle, husit próbálok 3-4 naponta adni, mert azt sem szereti, épp csmepészek bele valami ételbe, hogy mégis jusson kicsi a szervezetébe. Spenótot is evett de azt is pici foghagymával és ízesítve. Sajnos nem tudom kihagyni a sót az ételéből, nem eszi meg, egy hónapon át próbálkoztam. Én így haladok és 4hónaposan kezdtem el, 3 étkezés van kiváltva, 3 még tápszer.
2012. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓÓÓÓ,mintha a saját fiamat látnám, csak minden a mienkől kellene neki, pedig nem főzök fűszeresen, de amit neki készítek, még sincs tőle elájulva :))) akkor májat már lehet, meg fogom próbálni :) Köszi!
2012. máj. 25. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs mit, én pörköltnek csináltam, meg főve is és vajjal is kavartam ki, mint a pástétomot, de utálta, úgyhogy most egy ideig nem eröltetem.

Amit még sokaknál olvastam, hogy kezdenek adni sonkát valami finomat és virslit is 8 hó után, ezeket én még nem akarok, maradok az eddigieknél, jah és paradicsompürét is szoktam adni, de keveset a krumplihoz, másként azt sem eszi.

2012. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!