Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi víz kell az Avent...

Mennyi víz kell az Avent kombinált pároló és turmixba?

Figyelt kérdés
Kaptam kölcsön egy kombinált pároló és turmix gépet. Sajnos az adagoló pohár nincs meg hozzá. Le tudja valaki írni nekem, hogy milyen mértékegységek vannak a poháron? Hány ml víz hány perc? Köszönöm!

2012. jún. 26. 11:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki?
2012. jún. 27. 08:04
 2/3 anonim válasza:

5 perc:alma, körte

10 perc: narancs, őszibarack, szilva, spárga

15 perc: ananász, sárgarépa, karfiol, zeller, cukkini, édeskömény, póréhagyma, hagyma, tök, spenót, édesburgonya, paradicsom, hal

20 perc: brokkoli, bab, borsó, burgonya, hús

Ez a használati utasítás szerint, de persze ami nem kemény gyümi, azt nem muszáj párolni, bár állítólag úgy könnyebben emészthető.

Az adagolópohár pedig 5 perc=50 ml, 10 perc=100 ml, 15 perc=150 ml, 20 perc=200 ml.

Remélem segítettem.

2012. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2012. júl. 3. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!