Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha én csinálom a babámnak az...

Ha én csinálom a babámnak az őszibarack pürét, akkor előtte meg kell főzni a barackot? Vagy csak meghámozom, és leturmixolom?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
simán hámozni és turmixolni,az almát jó kifőzni kompótszerűnek és úgy adni a levet meg az almát is a hasfájós volt vagy most is az.
2012. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a barackot nyersen adtam anno a kisfiamnak. Ő is szerette. Keverheted banánnal vagy ha dúsabban akarod és elég idős a manócskád, akkor piskóta darabokkal. Az úgy is elázik, megpuhul benne :D
2012. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
refluxos baba ehet amúgy barackot? az nem savasít? mert az alma igen:(((
2012. jún. 27. 21:13
 4/6 A kérdező kommentje:
és tejpéppel is lehet?
2012. jún. 27. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
A barack savasít, vigyázz vele. VAgy pedig add banánnal, az megfogja. Nem tudom mennyi idős a baba, de mi 6 hóig csak zöldséget mertünk adni, ill. főztem a gyümit: almát, körtét...
2012. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4hós múlt, most kezdtük nemrég a hozzátáplálást.

Akkor zöldség....de a krumpli, meg a répa is megfogja. Akkor mit adjak?

2012. jún. 27. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!