Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha egy gyerek nem akar megenni...

Ha egy gyerek nem akar megenni valamit, miért mondják azt a szülők, hogy edd meg, mert Indiában, Afrikában éheznek a gyerekek?

Figyelt kérdés
Mintha attól megváltozna az indiai/afrikai gyerekek helyzete, hogy a magyar gyerek megeszik még valamit a tányérjáról vagy nem. Egyszer a szomszédban ezzel a módszerrel beletuszkolta az apja a gyerekbe a sok krumplit, a gyerek meg az egész éjjelt hányással töltötte.

2012. júl. 8. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

hát hogy örülj, milyen jó dolgod van. Engem sosem erőltettek semmilyen kajával, én sem szoktam a gyerekeimet erőltetni, ha nem eszik, így járt.

Te is kérdezd meg anyádat vagy a szomszédot, hogy ugye ő is örül, hogy nem Afrikában vagy Indiában él mélyszegénységben??

2012. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Ez fura,de Én szoktam mondani a fiamnak! Bár nem azért mert nem eszi meg az ételét..sosem erőltetek semmit..sőt..ő mutatja még hogy kér..(nagyon jó evő)viszont sokszor ledobálja az ételt..

Éttermünk van a legjobb kajákat eheti napi szinten hál'Istennek..még főzéssel sem kell törödnöm de szegény családban nőttem fel és amikor ledobja az ételt szoktam mondani hogy más gyerekeknek nincs mit enniük ő meg dobálja az ételt..

Tudom hogy ettől nem lesz a "más gyerekeknek" ennivalójuk de mikor rosszalkodásból ilyet csinál mindig ez jön ki a számon! mert én emlékszem rá hogy milyen heti 2szer csak zsiroskenyeret enni..

2012. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!