Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti a gyerek/gyerekek...

Anyukák! Ti a gyerek/gyerekek mellett hogyan és milyen módon kapcsoltok ki?

Figyelt kérdés

Ugye egy "kisember" 24 órás szolgálat és ugye minden anyának a gyereke/gyermekei az elsők ahogy nekem is.

De talán néha mi is leterhelődünk picit...

Ilyenkor ti mit csináltok?


2012. jún. 15. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel jártam fallabdázni hetente 1x. Most ez épp szünetel, mert barátnőm elfoglalt lett munka miatt, úgyhogy most ha van időm festek. Ez engem teljesen kikapcsol.
2012. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Heti 2x zumbázom ha összejön, kicsit kikapcsol, egy órát tart, de amint vége már újra anyuka vagyok 100%- ban. Néha úgy érzem, jó lenne picit több is, de egyelőre nem lehet.

9hónapos kislány anyukája

2012. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sajnos sehogyan nem tudok. Talán annyi, hogy amíg alszanak gyorsan elolvasom a híreket, esetleg ide benézek, de ez is max. 10-20 perc. Este fél 10 körül kerülök ágyba, vagy nézek egy filmet, vagy olvasok, de ezt is csak fél órát, aztán elalszom, mert nagyon kimerült vagyok. A nagy 3,5 éves, a pici fél éves, egyszerüen nincs üres járatom, amikor ki tudnék mozdulni. Remélem idővel változni fog, mert nagyon egyhangúnak és kimerítőnek érzem így a mindennapokat.
2012. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen csak addig pihenek, amíg a déli alvásuk tart, addig netezni szoktam, nézegetem ezt az oldalt. Fáradt vagyok, és jó lenne egy kis kikapcsolódás, de egyedül vagyok reggeltől este 8-ig a két fiammal, segítségem nincs.
2012. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olvasok, megnézünk a férjemmel valami jó filmet, és majdnem minden este ha már alszik a baba, tornázom 1 órát, ez hihetetlenül jól esik! Valamint mostanában a lakásunkat igyekszem csinosítgatni. Én most így ennyivel elvagyok, de hozzá tartozik az is, hogy elég nyugodt babám van szerencsére.
2012. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1 óra bicajozás heti 3x, illetve napi 10 perc kávézás a kávézóban,ami velünk szemben van,igaz oda a gyerekekkel megyek,de a pici alszik általában(2 hós),a nagyobb velem együtt fagyizik(4 éves)és ez feltölt energiával.
2012. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ez most jó kérdés...SEHOGY!! 3 gyermekem van, a kicsi 4 hónapos. Az egész napom be van táblázva...Ráadásul gyerekek mellett dolgozom is, áruszállítással foglalkozom. Azt is én csinálom teljes egészében. Még mielőtt jönne a kérdés...van férjem...aki jelenleg 13:30 óta nem tartózkodik itthon, valahol ott alvós buliba van, majd holnap reggel jön. No comment...el vagyok keseredve, és kezd elegem lenni. Én a boltba sem mehetek le egyedül...
2012. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hetente többször kimegyek a szabadba a kutyákkal ,engem totál kikapcsol. Gyakran a babót is viszem ha nem apázik vagy együtt megyünk 3asban . Ez mindenkinek jó ,kell a mozgás a friss levegő.
2012. jún. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
AHogy gyerek nélkül. Párommal hetente 1-2szer elmegyünk valahova kettesben találkozom a barátaimmal stb.
2012. jún. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. jún. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!