Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Angliában/Londonban élő...

Angliában/Londonban élő kedves Szülök! Hol vesztek pelenkát, bébiételt?

Figyelt kérdés

Itthon főleg Müllerben vásárolok sajátmárkás termákeket. Nektek ott mi vált be? Hosszabb időre megyünk, nem akarok itthonról nagyobb mennyiségeket cipelni :)

és még egy: gyógyszert szabad vinni repülőn? (természetesen nem a kézi poggyászban) pl. Calcimusc, orrcsepp.



2012. júl. 28. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Bootsban veszek saját márkás pelust. Ez a legolcsóbb, én meg vagyok vele elégedve. Mondjuk a méretezése más egy kicsit, kicsit kisebb mint más pelus.

Bébiételt még nem veszünk, de azt is a Bootsban venném.

www.boots.com

Gyógyszert meg nyugodtan vihetsz a feladott csomagban!

2012. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a boots pelenka nem jött be. En tesco-ban vagy asda-ban szoktam venni a pelenkat. Pl. most 5 font volt a huggies 54db-os 4-es meretü pelenka. Vettem 3 csomaggal. De a pampers is sokszor akcios. Pl. azt hiszem 76db-os egy doboz es ha ebböl 2-t veszel, akkor 10 font egy doboz. Bebikajat is itt veszek. Itt olcsobb a bebietel, mint otthon.
2012. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyogyszert hozhatsz. En is hoztam magammal
2012. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2012. júl. 28. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Asdas little angela pelenka nalunk bevalt, de olyan sokszor van pampers, huggies akcioban asdaban, tescoban, hogy azok sem dragabbak.

Bebietellel mar nem vagyok kepben, masodik gyereknek kb sohasem vettek, de elso gyereknek is igen es szinten nagyaruhazban voltak jo ajanlatok. Hipp organic-ot vagy cow and gate-t vettem es akkor 8-10 uveggel adtak 4-5 fontert. Attol fugg ugye, hogy mekkora babanak kell, a nagyobbaknak valoban tobb van, az valamivel dragabb.


Ezek miatt nem kell izgulni, joval olcsobb a jo minosegu pelus es bebietel is mint otthon, en a multkor is meglepodtem, hogy otthom a zolt tescos pelusbol kapok egy csomaggal 3000 forintert, itt meg kb ugyanabbol ket csomagot szoktam venni 10 fontert.

Baratnomnek meg tobbszor vittunk innen 50-60 uveg bebietelt, ha kocsival mentunk haza, mert mondta, hogy azt mondta, hogy ott a husos hippesert mar 350-400 forintot is elkernek, itt meg fele annyi.

2012. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Képzeld, Hipp-es bébiétel a hozzánk legközelebbi Spar-ban 533.- Pfffff....

Köszönöm hogy írtál!

2012. júl. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!