Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Angliában ( Reading, Berkshire...

Angliában ( Reading, Berkshire ) szeretnék magyar boltot nyitni az itt élő magyarok igényeihez igazodva. Az üzlet konkurenciamentes, a legközelebbi magyar bolt 60 - 65 km - re, Londonban van. Hol keressem?

Figyelt kérdés
Az induláshoz keresek befektetőt, csendestársat. 10 000 angol fontra lenne szükségem. Hol érdemes keresni komoly befektetőt?
2012. máj. 17. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi is éppen ilyenbe gondolkodunk.Már rengeteg dolognak utánajártunk.Szállítók,bérlések,engedélyek.Most várjuk az önkormányzat szabályait tartalmazó könyvét,hogy milyen engedélyekre van szükségünk..

Én személy szerint nem csak Londonban tudok magyar boltot,hanem több helyen.

Hogy hol keress befektetőket,nem tudom.Sajnos ebben nem tudok segíteni..Talán ha gondolod,akkor a pénzeddel amid van a befektetéshez,társulj be már meglévő magyar boltokba.A nyereségből ami összejön majd,utána tudsz csinálni csendestárs nélkül te magad is üzletet.

2012. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én sem csak Londonban tudok magyar boltokat, de itt most nem annyira ez a lényeg, hanem az, hogy itt, a mi környékünkön nincs, de lenne rá igény! Nekem már meg lenne oldva minden, csak induló tőkém nincs, hogy egy helyiséget kibéreljek... :(

2012. máj. 17. 12:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor te előrébb vagy mint mi. .D Nekünk a tőkénk van meg,de még nincsenek meg az engedélyek,és a bolthelyiség sem..
2012. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És merre vagytok?
2012. máj. 17. 12:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Wiltshire megye
2012. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem is túl messze :) Mindenesetre drukkolok nektek! :)
2012. máj. 17. 12:46
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is neked.Itt is lenne igény rá(legalábbis remélem),De abban is reménykedem,hogy nem lesz olyan szigorú és túl nehéz követelmények az önkormányzat részéről.

Remélem olyan engedélyekre lesz szükségünk ami viszonylag könnyen megvalósítható.(itt az angoloknál sosem lehet

tudni)

Jelenleg 22.000 fontunk van,és hitelt is vehetünk fel.Tudsz nekem írni párat hogy mire számítsunk??

2012. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Privátban írok :)
2012. máj. 17. 12:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Hitelt nemtudsz felvenni? HSBCnek vannak hitelei kezdő vállalkozásokhoz. (csak egy ötlet, remélem azért sikerülni fog:) )Sok sikert
2012. máj. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy megpróbálom ezt az utat. :)
2012. máj. 18. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!