Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliában, esetleg Londonban...

Angliában, esetleg Londonban élő anyukák, segítség kéne?!

Figyelt kérdés

18 hónapos kislányunkkal szeretnénk kiköltözni? Mire számítsunk, milyen lehetőségek vannak? Bölcsibe tudom majd vinni, vagy az otthon maradás a célszerűbb?Milyen támogatásokkal lehet számolni?Hogy érdemes lakást keresni?

Segítsetek légyszi, nincs semmi segítségünk!

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!


2011. jan. 29. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szio,sok infom nekem sincs,de amit tudok azt átadom. A www.gumtree.comon találtok szállást,babysittert,munkát,meg még egy csomó mindent,London és környékén. A bölcsik baromi drágák,a legolcsóbb is 900-1200 font egy hónapra.Késöbb már az ovi és pre-school kicsit olcsóbb.Perfekt angolal könnyebb dolgotok lesz,mert mivel nagyon sok a "kivándorló"igy van lehetőségük szelektálni,és már nem igazán kinlodnak azokkal akiknek nincs nyelvtudásuk.Esetleg te ha otthon maradsz a kicsivel,és a férjed talál munkát megpróbálhatsz házhozhozüs baby sittinget vállalni,egy kis plusz pénzért.
2011. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Ahol en lakom ott 6.50/ oratol indul a bolcsi.Vannak allami bolcsik is ahova 1-2 eves varo lista van, ott "csak" 4.50-5.00 font a bolcsi orankent ha bekerul a baba...ami nem egyszeru.

Baratnom kilanyat heti 5!! oraban valaltak el allami bolcsibe.

London biztos, hogy dragabb!!

Kislanyom 1 eves, de en itthon maradok vele es egy masik lany 2 kicsijere vigyazok heti 1-2 nap.

A hazak is dragabbak Londonban mint erre...

en nem szeretnek a fovarosban elni :S de kinek a pap kinek a papne mint szoktak mindani.

Sok sikert kivanok Nektek!!Irj ha tudok segiteni valamiben!!

2011. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is Angliában élek, most fél éves a kislányom, én itthon maradok vele, és ha bejön én is más gyerekeire akarok vigyázni. Nagyon drága a bölcsi, talán ha 8 órában mennék vissza, akkor pozitívan jönnék ki a dologból, de azért a pár fontért nem éri meg az angolok kezébe nyomnom a babámat.

Londonban csak egy ugyanaz, mint vidéken: a bérezések:(

Nagyon sokba kerül minden, és ha minimálbéres leszel te és a párod, akkor a küszöböt fogjátok rágni:(

2011. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Angliaban elek,nem Londonban,de nagy varosban. En babat varok,de mar nem dolgozom. Hat nem konnyu, parom egyedul keres,nem minimalberen van es mondhatnam,hogy hetrol-hetre elunk... mivel en meg semmilyen tamogatast nem kapok,csak majd ha megszuletik a baba.A 26 hetes munkaviszonyom nincs meg sajnos es igy alig adnak valamit,ha jol emlekszem heti 20 font csaladi potlekot.

A parom fog majd tudni igenybe venni tamogatast,mivel o dolgozik,de ehhez is ugy tudom ,hogy ledolgozott legalabb 1 vagy 2 ev kell es az se tul nagy osszeg.

Gyerekkel nem nagyon tudtok szobat berelni,legalabbis nem szoktak engedni, igy ki kell berelnetek egy studio lakast vagy egy egy szobas szintet,ami megint csak kb. 500 font egy honapban.(Londonban tobb) A parod ,ha kijon es elkezd dolgozni orulhet ,ha 1000 fontot tisztan osszeszed egy honapban,a maradekbol meg nem elsz jobban,mint otthon...bolcsodet biztos nem tudtok ennyibol kifizetni.

Nem akarom elvenni a kedved, mondjuk en nem szeretek itt elni,lehet azert latom ilyen negativan.A parom sajnos nem akar hazamenni,o mar 8 eve itt van es itt dolgozik. En 7 honapja jottem,de nem birom megszokni. Csalad ,baratok nelkul,hogy nem tudsz kit felhivni,nincs senki akit ismersz,ha a parom egesz nap dolgozik nincs kihez szolni,persze van internet,de az nem potolja ezeket.

Rememelem nektek sikerul es tetszeni fog!!!!

Ha van valami kerdesed nyugodtan irj!!!

2011. febr. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!