Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti milyen márkájú tejtermékeke...

Ti milyen márkájú tejtermékeket (túró, natúr joghurt, sajt) adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Van itt esetleg olyan, aki Cserpes termékeket ad? Mi a tapasztalat? Én imádom a natúr joghurtjukat, csak zsírosabb mint a többi, ezért nem biztos, hogy a picinek ez lenne a legjobb.

2012. júl. 29. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Túró: Oké

Sajt: Tolle vagy Tesco trappista, a 75 dkg-sat szoktuk venni, ha nincs a Tolle akkor veszünk Tesco-sat.

Joghurt: egyszer vettem kislányomnak natúr joghurtot, de nem ette meg. Talán Mizo volt, de ez nem biztos.

2012. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Túró: Oké

Krémtúró: Mya

sajt: tolle

2012. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi tőlük vásárolunk. Nagyon örülök, hogy vannak. Én spec a mindenféle adalékanyagtól jobban "félek" mitn a zsírtól :)
2012. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bocsi a link lemaradt:

[link]

2012. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi cserpest eszünk mindenből, és istenien finom mindene. A lányom imádja a joghurtjukat a túró rudijukat és krémsajt, meg minden tejtermékat tőlök veszünk. Add nyugodtan nem lesz baja. a háziorvosunk már 10 éve és most is azt javasolja, hogy ha tejet adunk a gyerekenek akkor 2,8-as vagy inkább 3,5-ös legyen
2012. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mifelénk sajnos nem lehet Cserpest kapni, pedig biztos jó.

Túró: általában Oké vagy Mizo.

Tej: Tolle, Mizo

Joghurt: Danone

Sajt (trappista): Változó. Ami épp akciós, de természetesen nem "nóném".

Kockasajt: Medve tömlős vagy dobozos.

2012. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!