Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az alma leve is megfoghatja a...

Az alma leve is megfoghatja a baba pocakját?

Figyelt kérdés
4 hónapos babámmal most kezdjük a hozzátáplálást, de már az első nap elakadtam. Egy fél almát lereszeltem és kinyomkodtam kézzel a levét, abból adtam neki kb. 8 babakanálkányit még tegnap. Létezik szerintetek, hogy megfogta a pociját? Csak mert egyébként minden nap kakil, délutánonként. Most viszont sem tegnap, sem még ma nem produkált. Úgyhogy ma nem is mertem neki semmit gyümit adni. Egyébként fele-fele arányban tápszeres és anyatejes baba.

2012. júl. 31. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,megfoghatja.Próbálhatsz neki néhány kanál őszilevet,az én babámnak az mindig segít :)
2012. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Most beszéltem az egyik védőnő ismerősünkkel is, aki szintén ezt mondta.

Úgyhogy a hozzátáplálást az őszibarackkal folytatjuk, az almát félrerakjuk egy időre... De tök fura, hogy csak a lé is ilyenekre képes...

2012. aug. 1. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony!Az én lányom már 9 hónapos és sok meglepő dolgot tapasztaltam ez idő alatt is:És mi lesz még...! :D Jó babázást
2012. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!