Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha már a tízrait és az ebédet...

Ha már a tízrait és az ebédet is kiváltottuk délután mit adjak az anyatejes babámnak?

Figyelt kérdés
Ezek már jol mennek a most hat hónapos babámnak. Nem minden nap kap tízórait mert még elég sok tejem van. Csak ugy veszem észre, hogy az ételt szivesebben meg eszi már mint a cicit. A délutáni sétábol hazajövet nem kelett neki a cici hanem egy bébiételt evett meg boldogan. Délután vagy vacsorára ti miket adtok babátoknak?

2012. szept. 14. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki tejpépet, van különböző ízesítésben. Kaphat uzsira gyümölcspépet, üveges bébidesszertet. Szerintem vacsira maradjon még az anyatej.
2012. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! A milumil termékmintákkal küldtek minta étrendet. Ez általában tejpépet, gyümit ír uzsonnára, vagy anyatejet tápszer és egy kis gyümölcsöt. Sajnos nálunk nemmegy ilyen jól a hozzátáplálás ugyhogy tapasztalatot nem nagyon tudok mondani. Keksz (babakeksz) gyümivel vagy ilyesmi esetleg?
2012. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha gyümölcsöt adok neki akkor nagyon hamar megéhezik utána. Éppen nem baj mert van még tej bőven. Csak ma gondolkodtam ezen és olyan tanácstalan lettem. Mindent enni akar amit mi. Nagyon kis kiváncsi fajta. Ugy ette még a bébiétel után a kenyeret mint aki még semmit nem evett. A cicimbe meg itt a sok tej.

Anyukám mesélte, hogy én is és a tesóm is 4,5 hónapos korunktol nem szopiztunk. Öklendeztünk töle pedig anyunak is volt teje.) Lehet ez vár ránk is.

2012. szept. 14. 19:38
 4/5 gabszem ***** válasza:
Adhatsz délután Milumil 7 gabonás pépet is. 6 hós kortól van és lehet anyatejjel is készíteni plusz rakhatsz bele friss gyümölcsöt , babakekszet is.
2012. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. nagyon ugy néz ki, hogy tényleg nem érdekli már a cici annyira. Ma is evett egy akkora adagot a huslevesböl, hogy csak néztem. Jobban izlik neki a főtt kaja.
2012. szept. 15. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!